Найчастіше ортодонтичні аномалії дають про себе знати у дитинстві, коли зубощелепна система тільки формується. Але треба розуміти, що ознаки викривлення зубного ряду можуть з’явитися у будь-якому віці. У дітей – це порушення носового дихання, травми в ділянці обличчя, спадковий фактор. Поширена причина порушення прикусу у дорослих – довготривала відсутність одного чи декількох зубів після видалення. Сучасні технології дозволяють скоригувати будь-які дефекти розміщення зубів та подарувати пацієнтам привабливі посмішки. Вирішенням таких задач займається спеціальний напрямок стоматології – ортодонтія.

Особливості вирівнювання зубів за допомогою брекетів

Брекети – це ортодонтична конструкція, що допомагає усунути набуті дефекти прикусу. Принцип роботи брекет-системи базується на природній рухомості зубів – вони можуть повільно змінювати своє положення під дією механічного тиску. Конструкція допомагає усунути придбані дефекти будови зубного ряду та боротися з вродженими аномаліями зубощелепної системи. Проблеми, які можна вирішити за допомогою брекетів:

 • вирівнювання зубів – окремих одиниць або усього зубного ряду;
 • формування правильного прикусу;
 • виведення ретинованих зубів, які не можуть прорізатися самостійно;
 • закриття значних міжзубних проміжків;
 • виправлення естетичних недоліків посмішки та асиметрії обличчя.

Вирівнювати можна тільки здорові зуби, тому попередньо пацієнт відвідує стоматолога-терапевта, за потребою проходить ендодонтичне лікування та видаляє зуби мудрості. Фіксація брекетів займає 30-40 хвилин.. Спочатку встановлюються брекети на верхню щелепу, а через декілька місяців – на нижню. Загальна тривалість носіння може сягати 18-24 місяців, це залежить від складності викривлення. Щомісяця пацієнт має проходити контрольний огляд. Для закріплення результату після зняття конструкції призначається використання кап та ретейнерів.

Переваги встановлення брекетів у стоматології Медікавер 

Самолігуючі брекет-системи

Ми використовуємо системи нового покоління – самолігуючі брекети з удосконаленим механізмом кріплення. Переваги технології:

 • швидке звикання, відсутність больових відчуттів після встановлення конструкції;
 • прискорені терміни корекції;
 • біосумісність з тканинами ротової порожнини;
 • зниження ризику травмування слизових оболонок;
 • естетичний вигляд;
 • спрощений догляд за ротовою порожниною;
 • отримання перших помітних результатів вже через декілька місяців.

Кольорові пластинки для дітей

Щоб порадувати наших юних пацієнтів, ми пропонуємо широкий вибір кольорових пластинок, які не тільки вирівнюють зуби, а й служать модним та стильним аксесуаром. Такі конструкції усувають психологічний дискомфорт, пов’язаний з ортодонтичним лікуванням. Дизайн пластинок створюється за особистими побажаннями дитини – для підлітків це відмінна можливість проявити та підкреслити свою індивідуальність.

Вирівнювання зубів за допомогою елайнерів

Для коригування неважких дефектів ми використовуємо елайнери. «Невидимі» прозорі капи майже не помітні та зручні у використанні, їх можна знімати під час лікувальних та гігієнічних процедур. Прилади виготовляються з безпечного матеріалу, який має гладку поверхню та не травмує слизову оболонку. Капа тисне рівномірно на всю поверхню зуба, за рахунок чого підвищується ефективність корекції. 

Якщо у вас чи ваших дітей є ознаки викривлення зубного ряду, приходьте на прийом до Романів Христини Назарівни – стоматолога-ортодонта клініки Медікавер у Львові. Досвідчений та відданий своїй справі спеціаліст працює заради того, щоб кожен пацієнт міг пишатися ідеально рівними та красивими зубами.

Телефон для запису на консультацію - 0 800 305 911. Перелік усіх послуг нашої стоматології з актуальними цінами дивіться тут