Зазвичай стоматологи роблять усе можливе для рятування уражених зубів. Але коли ситуація стає безнадійною, пацієнту доводиться прощатися з хворим зубом. На щастя, інноваційні досягнення стоматологічної ортопедії дозволяють без перешкод відновити цілісність, естетику та функціональність зубного ряду. На сьогоднішній день існує безліч методів реставрації, постійного та тимчасового протезування. Тож кожен пацієнт, незалежно від складності його захворювання, може відновити зуб та у стислі терміни отримати розкішну оновлену посмішку.

Методи ортопедичної стоматології

Ортопедичне лікування потребує комплексного підходу, тому над відновленням зубного ряду працює не один лікар, а ціла команда – ортопед, хірург-стоматолог, технік, ортодонт. Спеціалісти повертають до життя ушкоджені зуби, постраждалі внаслідок травм чи каріозних процесів. Напрямки ортопедичної стоматології:

  • встановлення вкладок та накладок - більш надійної альтернативи звичайним пломбам;
  • відновлення коронкової частини зубів;
  • повне та часткове знімне протезування;
  • імплантація для заміни відсутніх одиниць;
  • естетична реставрація форми та кольору передніх стінок зубів за допомогою керамічних вінірів.

Кінцева мета протезування – не просто вставити зуб, а забезпечити його довготривале функціонування, виключити ризик викривлення зубного ряду, зберегти естетику на довгі роки.

Переваги ортопедичного лікування у стоматології Медікавер

Система цифрової стоматології  – виготовлення високоточних зубних коронок, вкладок, вінірів за 1 день

Ми розуміємо, як важливо для пацієнта отримати оновлений зуб без тривалих очікувань. Саме тому у нашій стоматології впроваджено унікальну 3D технологію, яка дозволяє за один прийом виготовляти та встановлювати ортопедичні конструкції – керамічні зубні коронки, вкладки, вініри. Обладнання працює на базі CAD/CAM системи повного циклу. Етапи протезування:

  • цифрове сканування гіпсової моделі зубів;
  • створення 3D-моделі протезного елемента;
  • виготовлення протезу на автоматичному фрезерно-шліфувальному обладнанні;
  • встановлення та фіксація конструкції.

Комп’ютерне моделювання дозволяє забезпечити високу точність протезів. Готові конструкції не треба підганяти, вони ідеально змикаються з іншими зубами. За зовнішнім виглядом та міцністю штучні елементи не відрізняються від натуральних. 

Препарування зуба та фіксація ортопедичних конструкцій за допомогою мікроскопа

Надійність протезування залежить не тільки від якості ортопедичних конструкцій, а й від точності їх встановлення. Навіть невеличка похибка під час препарування зуба та фіксації протезу здатна звести нанівець всі попередні зусилля. Саме тому наші спеціалісти виконують складні роботи за допомогою потужного сучасного мікроскопа. Завдяки цьому приладу ми виключаємо ризик розгерметизації ортопедичних конструкцій та забезпечуємо довготривалий термін їх використання.

Запрошуємо на консультацію до сертифікованого стоматолога-ортопеда Маланія Богдана Тарасовича. Фахівець з багаторічним досвідом проведе якісну діагностику та знайде оптимальне рішення ваших проблем. Потужна технологічна база лабораторії, з якою співпрацює клініка Медікавер, дозволяє лікарю виконувати ортопедичні роботи підвищеної складності. 

Для отримання інформації про повний перелік стоматологічних послуг клініки Медікавер ознайомтеся з нашим прайсом. Телефон для запису на прийом - 0 800 305 911.