Кожна сучасна людина намагається дотримуватися правил догляду за зубами: чистить їх двічі на день, купує сучасні щітки, ретельно обирає пасти, користується флосом. Здавалося би, все робиться правильно, але чомусь з роками стан зубів тільки погіршується. Люди звинувачують у цьому генетику, стреси або неправильне харчування. Але насправді вагомою причиною всіх зубних негараздів є нехтування професійною гігієною ротової порожнини. 

Видалити весь наліт у домашніх умовах неможливо навіть найретельнішим чищенням. Частина відкладень залишається у важкодоступних місцях: фісурах, міжзубних проміжках. Згодом це призводить до розвитку карієсу, захворювань ясен, появи зубного каменю. Завадити цьому може регулярне відвідування стоматолога-гігієніста.

Особливості професійної гігієни ротової порожнини

Професійна чистка зубів має проводитися двічі на рік. Дещо частіше цю процедуру проходять люди, які носять брекети або мають індивідуальну схильність до надмірного утворення відкладень. Основні етапи чистки:

 • зняття зубного каменю з поверхні емалі;
 • усунення м’якого нальоту, який був утворений залишками їжі;
 • видалення темних пігментованих плям, що з’явилися внаслідок паління, вживання кави, чаю тощо; 
 • полірування емалі спеціальними зміцнювальними пастами ;

Переваги професійної чистки зубів в клініці Медікавер

Зняття зубного каменю за допомогою KaVo PROPHYpearls 

Наша клініка впроваджує надсучасні технологічні рішення у кожному стоматологічному напрямку, і професійна гігієна ротової порожнини – не виключення. Орієнтуючись на кращий світовий досвід, ми пропонуємо пацієнтам найбільш надійний та безпечний засіб для зняття зубного каменю - порошок KaVo PROPHYpearls. Його переваги:

 • має кальцієву основу, повністю біосумісну з тканинами зуба;
 • дбайливо знімає стійкі відкладення;
 • складається з мікроскопічних сферичних гранул без гострих країв;
 • за рахунок низької абразивності не пошкоджує емаль та не подразнює ясна;
 • знижує рівень кислотності, нормалізує мікрофлору ротової порожнини;
 • забезпечує повний комфорт чистки;
 • не викликає алергії;
 • підходить для дорослих та дітей.

Індивідуальний підбір засобів для домашнього догляду за зубами

Після процедури професійної чистки зубів лікар-стоматолог надає індивідуальні рекомендації щодо гігієни ротової порожнини в домашніх умовах. Ця інформація є дуже важливою, адже багато людей неправильно чистять зуби і навіть не здогадуються про це. Вивчивши особливості стану зубів та ясен пацієнта, спеціаліст підбирає пасту та ополіскувач, визначає оптимальну жорсткість щітки, дає поради стосовно правильного використання зубної нитки та за потребою рекомендує придбати додаткові засоби для догляду за ротовою порожниною.

Запрошуємо мешканців Львова, які відповідально ставляться до свого здоров’я, завітати до клініки Медікавер для отримання стоматологічної консультації. Не варто відкладати візит до спеціаліста, адже попередити проблему завжди легше, ніж боротися з нею. Лише одна профілактична процедура на півроку допоможе уникнути багатьох складних захворювань ротової порожнини у майбутньому. Зберегти бездоганний вигляд посмішки вам допоможе досвідчений лікар Дутчак Христина Іванівна

Записатися на прийом до стоматолога-гігієніста дуже просто: подзвоніть за номером 0 800 305 911 або заповніть спеціальну форму на нашому сайті. Ознайомитися з цінами на всі стоматологічні послуги ви можете тут.