Якщо ваша дитина раптом захворіла, знадобиться оформляти лікарняний. Це спеціальна довідка, яка офіційно підтверджує вашу відсутність на роботі через хворобу або у разі, якщо захворіла ваша дитина. Отримати лікарняний по догляду за дитиною можна і в державній поліклініці, але, вистоявши в черзі півдня, не факт, що ви прийдете додому без чергової болячки. Тому краще за все скористатися послугами медичного центру Медікавер!

Це документ стандартного зразка, який видається тим, хто знаходитиметься з дитиною під час хвороби: батькам, опікунам, а також іншим родичам (наприклад, дідусеві або бабусі, якщо вони ще працюють). Окрім того, лікарняний потрібен і тим, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості або працює за офіційним договором.

Процедура оформлення лікарняного по догляду за дитиною

Щоб оформити лікарняний, треба потрапити на консультацію до лікаря: педіатра або сімейного лікаря. Фахівець оглядає пацієнта і вивчає історію його хвороби. На підставі обстеження ставиться діагноз, після чого призначається схема лікування. Згодом лікар виписує лікарняний на особу, яка залишалася з дитиною та не могла ходити на роботу.

Якщо у лікаря виникають сумніви з приводу встановлюваного діагнозу, дитині буде рекомендовано здати додаткові аналізи або пройти вузькопрофільних фахівців (ЛОР, кардіолог, гастроентеролог, хірург та ін.).

Зазвичай довідка по догляду за хворою дитиною видається на 5 календарних днів. При важкому стані дитини її можна продовжити до 10 або 14 днів. Для відкриття і закриття лікарняного листа від особи потрібна присутність та наявність паспорта.

Оформлення лікарняного (листка непрацездатності) у Медікавер

Отримати лікарняний по догляду за хворою дитиною у Медікавер буде максимально просто, адже в нашому медичному центрі ви отримуєте максимальну кількість переваг:

  • Без довгих черг та гаяння часу.
  • Якісне та ввічливе обслуговування.
  • Професійний підхід.

Лікарняний, оформлений у нашому медичному центрі, це офіційний документ, який нічим не відрізняється від листка непрацездатності, виданого районним терапевтом, проте його оформлення буде максимально швидким та комфортним.

Наші бланки лікарняних по догляду за дитиною мають відповідні міри захисту та приймаються усіма працедавцями. Тож не гайте часу та, якщо вам потрібен цей документ, звертайтеся до медичного центру Медікавер!