Система GE Voluson використовується в кращих клініках країн Європи та всього цивілізованого світу. За допомогою такого апарату лікар може провести комплексне ультразвукове дослідження, яке дозволяє детально оцінити анатомічний розвиток плоду в утробі матері.

3d УЗД плоду на апараті Voluson у Львові та Дніпрі

Окрім стандартного УЗД-сканування, така система забезпечує ретельну діагностику проблем і патологій, що дозволяє лікареві оперативно реагувати на будь-які відхилення в розвитку немовляти та своєчасно надати допомогу вагітній.

Застосування GE Voluson E8 для УЗД-дослідження вагітних жінок

Апарат забезпечує максимальну візуалізацію процесу розвитку плоду на різних термінах вагітності. За допомогою таких досліджень лікар може поставити точний діагноз.

Ультразвукова діагностика на такому устаткуванні вважається найбільш ефективним і безпечним методом обстеження при вагітності. Лише за один сеанс лікар отримує максимум інформації:

  • якісні 2D і 3D зображення;
  • точна допплерографія плоду;
  • швидке отримання результатів.

Показання для проведення ультразвукової діагностики на GE Voluson E8

УЗД на апараті GE Voluson E8 призначається для проведення експертного обстеження плода на 18 – 21 тижнях вагітності, у вагітних групи ризику спадкових і вроджених патологій, а також для уточнення вже виявлених відхиленнь в розвитку плода.

Покази для проведення експертного УЗД:

  • вік вагітної старше 35 років;
  • наявність у дитини вроджених патологій;
  • моногенні або хромосомні захворювання в анамнезі у жінки або у близьких родичів;
  • сімейне носійство генної мутації або хромосомної аномалії;
  • відхилення від норми показників пренатального скринінгу;
  • багатоплідна вагітність;
  • вагітність, що наступила в результаті ДРТ;

Унікальна функція HD Live є одним з ключових нововведень пристрою. Лікар отримує максимально якісне 3D-зображення у форматі реального часу, що дозволяє детально бачити анатомію плоду та появу будь-яких відхилень у його розвитку.

Своєчасне проведення УЗД-діагностики на GE Voluson E8 – це правильний крок кожної майбутньої матері. Дослідження серця плода проводиться методом кольорової допплерографії, що дозволяє виявити найменші відхилення в його будові, поставити максимально точний діагноз.

Дослідження на такому устаткуванні можна проводити навіть на самих ранніх термінах вагітності (до 12 тижнів). Дослідження робляться також і трансвагінальним способом.

Проведення УЗД на GE Voluson – якісно та швидко!

Записатися на комплексну ультразвукову діагностику у медичному центрі Медікавер ви можете у будь-який час. Ціни на проведення таких процедур вигідні для усіх клієнтів! Наші лікарі мають великий професійний досвід в діагностиці внутріутробного розвитку плоду на різних термінах вагітності та допоможуть вчасно надати кваліфіковану допомогу вагітним.

Усі дослідження проводяться абсолютно конфіденційно – тож приходите на УЗД у будь-який зручний час!