УЗД молочних залоз у Львові, Дніпрі та Ужгороді

УЗД вважається найефективнішим методом обстеження молочних залоз. Цей метод дозволяє лікареві оцінювати стан тканин і виявляти зміни навіть на ранніх стадіях.

За статистикою, 80 % жінок мають патології гормональних порушень (мастопатію), які можуть провокувати розвиток раку молочних залоз. УЗД дає можливість обстежувати груди на всіх стадіях хвороби та спостерігати динаміку змін.

Показання до проходження УЗД грудей

Більшість захворювань молочних залоз проходять безсимптомно. Тому раз на рік, щоб нічого не пропустити, обов’язково потрібно проходити профілактичний огляд. УЗД призначається вагітним і годуючим матерям, а також власницям силіконових імплантів.

Після 50 років обстеження молочних залоз проводиться двічі в рік. Показаннями до обстеження є такі скарги:

  • травми грудей;
  • виявлення кіст і інших ущільнень при пальпації;
  • біль у грудях і поява виділеннь з сосків;
  • збільшення пахвових лімфатичних вузлів;
  • почервоніння шкіри грудей.

На УЗД грудних залоз лікар може виявити пухлини, кісту або інші зміни в структурі тканин. Для додаткового обстеження фахівець бере пункцію з новоутворень, контролюючи процес ультразвуком.

Жінкам після 40 років замість ультразвукової діагностики рекомендована рентгенівська мамографія. Різниця полягає в тому, що маммограф показує наявність патологій тканин молочних залоз, а на УЗ-обстеженні видно ще й поруч розташовані лімфовузли.

Підготовка до процедури

Спеціальну підготовку робити не потрібно. Єдина умова для достовірного результату – це вибір правильного дня. Лікарі рекомендують для ультразвукової діагностики першу половину менструального циклу, тобто дні до овуляції. При тривалості циклу 30 днів, дослідження варто проводити на 6 – 12 день.

Жінкам під час лактації, вагітності та при клімаксі ультразвукове дослідження можна робити у будь-який день. Також обстеження проводять екстрено за наявності сильного грудного болю та підвищенні температури тіла.

Як проходить процедура

УЗД молочних залоз у медичному центрі Медікавер у Львові займає всього 20 – 30 хвилин. Воно проводиться лежачи на кушетці, по оголеній ділянці грудей. На шкіру наноситься прозорий гель, по якому лікар водить датчиком. Комп’ютер обробляє інформацію, і на моніторі можна побачити зображення в реальному часі. Після процедури фахівець вивчає знімки та виписуєвиписуєзаключення та скеровує до лікаря-мамолога.

Якщо на обстеженні були виявлені відхилення в структурі тканин, лікар призначає додаткові аналізи, виписує схему лікування або направляє на операцію.

Чим допоможе УЗД молочних залоз

  • Безболісна та нешкідлива процедура діагностики грудей.
  • Дослідження не вимагає особливої підготовки і не має обмежень.
  • Сучасна апаратура експерт-класу дозволяє виявити патології в грудях на ранніх стадіях.
  • Кваліфіковані фахівці вузького профілю та ефективна лікарська терапія;
  • Доступна ціна УЗД молочних залоз.

Таке дослідження мають проходити усі жінки. Відомо, що хвороби легше вилікувати на початковій стадії, тому профілактичний огляд грудей у медичному центрі Медікавер – це важлива процедура, яку не варто ігнорувати. Проведіть необхідну діагностику та будьте спокійні за своє здоров’я!