Погана екологія, дефіцит йоду, стреси та інфекційні захворювання негативно впливають на здоров’я щитовидної залози. Її роль у здоров’ї людини вкрай важлива – вона виробляє гормони, які беруть участь у біохімічних процесах організму та містять йод. При нестачі йоду або його надлишку функціонування щитовидної залози порушується.

УЗД щитовидної залози у Львові та Дніпрі

На сьогодні 40 % людей мають ті чи інші зміни щитовидної залози – незалежно від статевої приналежності й віку, і УЗД щитоподібної залози є найпростішим, найшвидшим і найінформативнішим способом її обстеження.

Показання до проведення УЗД щитовидної залози

Число людей з патологіями щитовидної залози з кожним роком збільшується. Тому контролювати її стан можна на профілактичних оглядах раз на рік. На таких оглядах можна діагностувати безсимптомні хвороби, які на ранніх стадіях піддаються легкому коригуванню або швидкому лікуванню.

Обов’язково слід проходити УЗД щитовидної залози у Львові при спадковості захворювань, під час вагітності та людям після 40 років.

Передумовами до проведення обстеження можуть бути такі скарги:

 • різке збільшення залози в розмірах;
 • наявність утворень на шиї;
 • біль при ковтанні;
 • відчуття «грудки в горлі»;
 • часті покашлювання;
 • зайва вага;
 • постійна пітливість;
 • аритмія;
 • субфібрильна температура тіла (37 – 37,8 °C);
 • нервозність і дратівливість;
 • різкі зміни настрою;
 • випадання волосся й інше.

Якщо ви помітили у себе декілька вище перелічених симптомів, це означає, що вам потрібно піти на консультацію до ендокринолога та пройти УЗД щитовидної залози – ціна такого обстеження невелика.

На УЗ обстеженні можуть бути виявлені такі захворюваннящитовидної залози: гіпотиреоз, тиреоїдит, дифузно-токсичний зоб, кіста й пухлини (злоякісні та доброякісні).

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Особлива підготовка до проведення діагностування не потрібна. Але за три дні до проведення процедури не рекомендується вживати алкоголь.

Як проходить УЗД щитовидної залощи

Процедура обстеження щитовидної залози у медичному центрі Медікавер займає всього 10 – 15 хвилин. Пацієнт лягає на кушетку і оголяє шию. Лікар наносить на шкіру спеціальний гель, який використовується для кращого проходження ультразвукових променів. За допомогою датчика, яким фахівець водить по шиї, він досліджує кожен міліметр щитовидної залози. На моніторі будуть видні зміни в розмірах, формі й структурі залози, на підставі яких вам буде надано заключення.

Постановка діагнозу та призначення лікування виконуються лікарем-ендокринологом. У деяких випадках може знадобитися додаткове проведення ультразвукового обстеження паращитовидної залози або пункціящитовидної залози. Порушення роботи ендокринної системи призводить до дисбалансу усього організму. Тому дуже важливо вчасно виявити патології та почати лікування.

УЗД щитовидної залози – це абсолютно безболісний та ефективний спосіб обстеження. Ніякого небезпечного опромінення та протипоказань. У Медцентрі Медікавер використовуються тільки сучасні апарати для проведення процедури, а ціна послуг – максимально об’єктивна!

Чекаємо на вас у Медичних центрах Медікавер у Львові для проведення обстеження будь-якої складності!