0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Вакцинація

Увага! Наявність вакцин уточнюйте за телефоном

Вакцинація – це введення антигенного медпрепарату, який допомагає організмові виробити імунітет до серйозних хвороб. Багато хто думає, що тільки діти потребують вакцинації. Хоча і дорослі після 16 років потребують ревакцинації від певних інфекцій кожні 10 років, і ,звичайно, їм рекомендовано проводити щорічну вакцинацію від грипу, вакцинацію від певних інфекцій для подорожуючих.

Медичний центр Medicover рекомендує вакцинацію у Львові, як дітям, так і дорослим.

Календар вакцинації

Графік щеплень для дорослих і дітей

vaccination calendar

Якщо графік був порушений через мед. відвід або інші причини, то лікар складе індивідуальний графік вакцинації.

Показання

Останнім часом стала популярною відмова від щеплень дітей, проте така ситуація породжує спалахи небезпечних захворювань, таких як, наприклад, кір, дифтерія, поліомієліт, коклюш, гепатит В та інші. Від усіх цих хвороб єдиним захистом є вакцина.

Вакцинації на 90 – 100 % знижують ризик зараження інфекцією.

Підготовка до вакцинації

Лікар оглядає пацієнта й у разі необхідності призначає загальні аналізи крові та сечі. Якщо пацієнт здоровий і немає протипоказань, то проводиться вакцинація.

Рекомендується психологічно підготуватися до медичних маніпуляцій: діти часто бояться уколів, тому батьки можуть чимось відвернути увагу дитини або узяти з собою іграшки.

Дитячі щеплення до року іноді зовсім не помічаються дітьми, якщо їх чимось відволікти.

137

Як проводиться щеплення

Усі щеплення робляться у стерильних умовах. Медпрацівник дістає вакцину з холодильної камери, перевіряє відповідні написи на упаковці та її цілісність.

Де зробити щеплення?

Вакцинацію проводять і державні лікарні, й приватні. Кабінет щеплень Медичного центру Medicover має необхідне сучасне устаткування для зберігання та транспортування вакцин.

У Medicover є сучасні вакцини: Церварікс, Пріорікс, Бустрикс, Бустрикс-поліо, Хаврикс, Інфанрикс, Гексаксим, Синфлорикс, Енджерикс, Ротарикс та інші.

Вакцинація допомагає запобігти розвитку багатьох смертельно небезпечних інфекцій. Це науково доведено, але багато людей сумніваються в ефективності щеплень. Насправді користь від вакцинації, значно вище, ніж можливі негативні наслідки. У Медичному центрі Medicover роблять щеплення дітям і дорослим, а також контролюють стан пацієнтів після вакцинації. Тому не гайте часу та скажіть хворобам «ні»!

Увага! Наявність вакцин уточнюйте за телефоном