0 800 305 911

безкоштовні дзвінки
з телефонів усіх операторів України

Наші лікарі

Про клініку

Міжнародна мережа медичних закладів Медікавер

заснована у 1995 році та завоювала довіру мільйонів людей у Центральній та Східній Європі. З 2014 року Medicоver дбає також і про здоров’я українців, надаючи їм якісні послуги у сфері охорони здоров’я та діагностики.

Серед медичних послуг, що надає Медікавер в Україні, є: сімейна медицина, педіатрія, хірургія, стоматологія, психологія, косметологія, гінекологія та репродуктивні технології, лабораторна діагностика. Пацієнти отримують індивідуальний супровід та психологічну підтримку 24/7.

Доросла та дитяча хірургія в Медікавер – це безпечна малоінвазивна хірургія одного дня, досвід хірургів, які пройшли стажування у кращих клініках Європи, та спеціально обладнана smart-операційна. Із 2004 року Медікавер сертифіковано за стандартом ISO серії 9001. Це свідчить про безперервне вдосконалення та відповідність наших медичних послуг міжнародному стандарту якості.

У 2015 році

Медичний центр Медікавер

отримав вищу акредитаційну категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Відгуки

Відгуки про Гаман Юлія Василівна
Роман
11 жовтня 2019
Надзвичайно чуйний і уважний спеціаліст. Реально перший лікар, з майже десяти львівських лікарів, який реально уважно вислухав,
Відгуки про Семчишин Роксолана Олександрівна
Тетяна
09 жовтня 2019
Величезне дякую лікарям та медперсоналу Медичного центру за те, що муки з безпліддям, непотрібними операціями та експериментами

Блог