Хочу стати мамою

Бути батьками - це найпрекрасніший досвід, який ми можемо отримати. Народити здорову дитину, мати улюбленого сина або дочку, насолоджуватись першими словами і кроками, плакати через перші успіхи, разом пізнавати світ - усе це реальність! Дозвольте собі стати щасливими батьками.

Жіноче та чоловіче безпліддя — це одна з основних причин стабільного зниження народжуваності в Україні. Кожного року у нашій країні фіксують більше 50 тис випадків безпліддя і лише 45% цих пар звертаються у спеціалізовані клініки, щоб завагітніти.

Важливо! Лікуванням безпліддя повинен займатися репродуктолог, а не гінеколог. Саме цей спеціаліст має найбільш експертні знання у цій сфері. У Medicover Fertility працюють лікарі, які стажуються в топових світових клініках, а потім “привезені” знання застосовують під час лікування українських пацієнтів.

З чого почати

  • 1. Консультація
    Перша консультація – це знайомство з нашим фахівцем - лікарем-репродуктологом, якому Ви зможете розказати свою історію труднощів із зачаттям дитини та чи були спроби лікування безпліддя раніше. За підсумками консультації репродуктолог формулює план обстеження подружньої пари.
  • 2. Обстеження
    План обстеження включає перелік аналізів, консультації профільних фахівців та діагностичні процедури. На цьому етапі важливо оцінити загальний стан здоров’я подружжя, визначити, чи все гаразд з репродуктивним здоров’ям як у чоловіка, так і у жінки.
  • 3. Лікування
    Коли причина безпліддя буде встановлена, лікар-репродуктолог розробить індивідуальну програму лікування. Вибір програми лікування залежить від багатьох факторів: віку подружжя, причин безпліддя, тривалості попереднього лікування, хронічних або спадкових захворювань та ін.
  • 4. Запліднення
    Допоміжні репродуктивні технології – це комплекс процедур для зачаття Вашого малюка методами In Vitro, ICSI чи іншими, у тих випадках, якщо лікування безпліддя не дає потрібного результату. Дітки народжуються такими ж, як і при зачатті в організмі мами. Це Ваш шанс стати щасливими батьками! 

Методи лікування

Багаторічний досвід фахівців Medicover доводить, що кожен випадок безпліддя є особливим. Тому й лікування підбирається індивідуально.

Для лікування жіночого безпліддя застосовують два підходи: консервативний та хірургічний (лапароскопія, гістероскопія). Якщо жоден із них не дає потрібного результату, звертаються по допомогу до допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) – комплексу процедур, при яких зачаття частково або повністю проходить в лабораторних умовах.

У Medicover Fertility пропонують такі методи ДРТ:

 - Внутрішньоматкова інсемінація (в матку вводять підготовлену сперму чоловіка або донора);

 - Програма запліднення In Vitro (запліднення відбувається  в лабораторії, після чого ембріон переносять до порожнини матки для повноцінного розвитку);

 - Програми донації статевих гамет (яйцеклітин та сперматозоїдів).

Для лікування чоловічого безпліддя, також застосовують консервативний та хірургічний підходи. Консервативний спрямований на усунення причини виникнення безпліддя та стимуляцію сперматогенезу. Хірургічний використовують, якщо у пацієнта є захворювання, які є причиною непліддя і не піддаються консервативному лікуванню (варикоцеле, сперматоцеле, крипторхізм тощо).

Часті питання

Хто такий репродуктолог?

Це лікар який займається проблемами чоловічого та жіночого безпліддя, збереженням фертильності (здатності до розмноження), та іншими проблемами пов'язаними зі статевим дозріванням, менопаузою, контрацепцією (контроль народжуваності) та певними сексуальними розладами.

Коли варто звернутися до репродуктолога?

Всесвітня організація охорони здоров'я встановила термін безпліддя - це відсутність вагітності після 1 року регулярного статевого життя. Проте варто зауважити, що цей термін стосується пар, де жінка є молодше 35 років. Якщо ж жінка старша 35 років, то діагноз непліддя може бути виставленим при відсутності вагітності впродовж 6 місяців. Отже, до репродуктолога варто звертатись тоді, коли впродовж 6-12 місяців регулярного статевого життя вагітність не наступає.

Чому вік такий важливий для жінки?

З віком зменшується кількість яйцеклітин і зменшується овуляторний резерв яєчників. Щомісяця через природну програмовану загибель втрачається близько 100 яйцеклітин, стала кількість яких була закладена ще до народження кожної жінки. Вік впливає на кількість генетичних аномалій всередині яйцеклітини. У жінки до 35 років 60-70% яйцеклітин є генетично здоровими. У жінки від 35 до 39 років 50% яйцеклітин є генетично здоровими, а 50% можуть містити генетичні аномалії.

Що таке запліднення In Vitro?

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це безпечна методика, при якій злиття яйцеклітини та сперматозоїда, а також ранній розвиток ембріона відбувається поза організмом жінки (in vitro), в умовах сучасної лабораторії європейського взірця під наглядом досвідчених спеціалістів. Такий вид запліднення у медичних центрах Medicover Fertility є одним із найкращих методів лікування безпліддя. З його допомогою вже тисячі сімейних пар в Україні та за її межами стали щасливими батьками здорових діток.

Запліднення ICSI

Якщо причиною безпліддя є чоловічий фактор, то може бути показане інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – один з етапів екстракорпорального запліднення, коли відібраний сперматозоїд вводиться в яйцеклітину. Технологія допомагає лікувати безпліддя в найбільш складних випадках, коли здається, що шансів майже немає.

Внутрішньоматкова інсемінація

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) є одним із найдавніших методів лікування безпліддя. Полягає він у введенні спеціально підготовленої сперми у порожнину матки поза процесом статевого акту. ВМІ – одна з найпростіших методик лікування безпліддя у Європейській мережі медичних закладів Medicover, адже цей метод є найбільш наближеним до природного запліднення. При ньому втручання в організм жінки є мінімальним. Проте і шанси завагітніти не є надто високими. Внутрішньоматкову інсемінацію проводять у період максимально наближений до овуляції, коли спеціально оброблений еякулят вводять у порожнину матки. Далі в організмі жінки запліднення відбувається природним шляхом. Проведення ВМІ можливе як у природному менструальному циклі, так і в циклі стимуляції зростання фолікулів. Розрізняють два типи інсемінації: спермою чоловіка або спермою донора. Який із них застосовувати, визначить лікар-репродуктолог після всіх обстежень подружньої пари. Для обох видів інсемінації існують свої покази.

Про Medicover

Medicover в Україні – це учасник великого медичного холдингу у сфері охорони здоров'я та діагностики, заснованого у 1995 році в Польщі, із серцем в Швеції, орієнтованого на ринки в Центральній та Східній Європі, а також Індії, акції якого котуються на фондовій біржі NASDAQ Nordic в Стокгольмі. В Україні Medicover працює з 2014 року.

Чому нас рекомендують своїм знайомим та друзям:

  • 1. Ефективність
    Кумулятивний відсоток настання вагітності – 87%. Тобто майже дев’яносто зі ста подружь, яке звертаються до фахівців Medicover Fertility, стають батьками.
  • 2. Досвід
    Ми першими почали лікувати безпліддя в Західній Україні – працюємо з 2001 року (як Медичний центр «Інтерсоно»).
  • 3. Інноваційність
    Наші ембріологічні лабораторії забезпечені унікальним високотехнологічним обладнанням.
  • 4. Гарантія якості
    Усі медичні центри Medicover Fertility проходять Міжнародну сертифікацію та супервізію провідного ембріолога Ізраїлю
  • 5. Відмінний сервіс
    Усі пацієнти отримують індивідуальний супровід у режимі 24/7.
  • 6. Довіра
    Подружжя з 24 країн світу довірилися фахівцям Medicover Fertility і стали батьками.

Записатися на консультацію

Прізвище та ім'я
Контактний телефон
E-mail
Місто