Ревматолог Ужгород

Ревматолог  в Ужгороді займається діагностикою та лікуванням нетравматичних запальних та не запальних захворювань сполучних та м’яких тканин, а також кістково-суглобової системи.

Ревматологія в Medicover Ужгород

Багато хвороб можуть викликати біль у суглобах, м’язах та попереку. Занадто пізня діагностика може призвести навіть до інвалідності. Консультація ревматолога в клініці Medicover Ужгород - це можливість раннього виявлення та лікування ревматичних захворювань, європейські стандарти діагностики та терапії. Наш центр надає можливість проводити комплексні лабораторні дослідження та ультразвукове дослідження, щоб поставити правильний діагноз.

Саме тут ви можете отримати професійну допомогу у діагностиці та терапії різних ревматичних захворювань. До хорошого ревматолога в Ужгороді варто звернутись із такими проявами:

- у вас болять суглоби, м’язи та кістки, ви відчуваєте хвороби живота, які не можна пояснити порушенням роботи шлунка, кишечника чи інших органів;

- суглоби набряклі, іноді з болями та / або обмеженою рухливістю;

- хребет стає все менш гнучким, і вам важко нахилятися;

- прокинувшись, ви відчуваєте жорсткість суглобів, вони червоніють;

- у вас проблеми з утриманням предметів у пальцях;

- субфебрильна температура або гарячка без ознак інфекції протягом тривалого часу.

Крім того, ревматологічний центр в Ужгороді - це місце для всіх пацієнтів, які страждають на такі захворювання, як системний червоний вовчак, хронічний нетромботичний васкуліт, остеопороз або фіброміалгія.

Чим займається ревматолог

Ревматолог займається діагностикою та лікуванням ревматичних захворювань кісток та суглобів. Ми, наприклад, звернемося до ревматолога, коли відчуватимемо періодичні болі в кістках і суглобах або навіть у сухожиллях або м’язах. Це не завжди може бути простою травмою, тому краще заздалегідь звернутися до лікаря. Часто такі болі супроводжуються, наприклад, субфебрильною температурою або почервонінням.

До завдань лікаря ревматолога належать:

- проведення фізичних та функціональних обстежень кістково -м’язової системи та сполучної тканини;

- направлення на додаткові та лабораторні дослідження та інтерпретація отриманих результатів;

- взяття біологічних проб, виконання пункцій, звичайних ін’єкцій та блокад;

- лікування хвороб суглобів, кісток, м’язів та сполучної тканини ревматичного, дегенеративного та запального характеру, в т.ч. ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондиліт, вісцеральний лишай;

- консультації та направлення на операцію;

- планування медичної реабілітації та нагляд за її перебігом та отриманими результатами;

- направлення на санаторно-курортне лікування.

Ревматолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Переважно на запис до ревматолога скеровує сімейний лікар. Також регулярне відвідування лікаря ревматолога необхідне пацієнтам з уже діагностованими захворюваннями. Щоб записатись на консультацію, достатньо зателефонувати на номер гарячої лінії 0 800 305 911 або обрати час візиту безпосередньо на рецепції клініки Medicover Ужгород за адресою вул. Вілмоша Ковача 17. Ви також можете скористатись зручним способом онлайн - через сайт medicover.ua, обравши лікаря та заповнивши коротку форму зворотного зв'язку.

Читати далі Закрити опис