МЦ Medicover Fertility, м. Дніпро #1

Дніпро

Адреса: м. Дніпро, вул. Князя В.Великого, 9

Графік роботи:
Понеділок - П’ятниця: 09.00 - 18.00
Субота: 09.00 - 13.00
Неділя: вихідний

Medicover – це міжнародна мережа медичних закладів, заснована у 1995 році. Сьогодні вона представлена великою кількістю власних амбулаторних клінік, лікарень, лабораторій, аптек та репродуктивних центрів у 15 країнах світу.

Центр репродуктології Medicover Fertility у Дніпрі – третій медичний заклад міжнародної мережі в Україні. Два попередніх успішно працюють на заході Україні (у Львові та в Ужгороді).

6 причин, чому 9 із 10 пацієнтів рекомендують Medicover своїм знайомим та друзям:

  • Ефективність. Кумулятивний відсоток настання вагітності – 87%. Тобто майже дев’яносто зі ста подружь, яке звертаються до фахівців Medicover Fertility, стають батьками.
  • Досвід. Ми першими почали лікувати безпліддя в Західній Україні – працюємо з 2001 року (як Медичний центр «Інтерсоно»).
  • Інноваційність. Наші ембріологічні лабораторії забезпечені унікальним високотехнологічним обладнанням.
  • Гарантія якості. Усі медичні центри Medicover Fertility проходять Міжнародну сертифікацію та супервізію провідного ембріолога Ізраїлю.
  • Відмінний сервіс. Усі пацієнти отримують індивідуальний супровід у режимі 24/7. 
  • Довіра. Подружжя з 24 країн світу довірилися фахівцям Medicover Fertility і стали батьками.

Кожне четверте подружжя в Україні сьогодні стикається з проблемою безпліддя. Причин цьому є безліч. Утім, допоміжні репродуктивні технології невпинно розвиваються і вже допомагають народжувати здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними.

У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та сурогатним материнством.

Крім цього в медичному закладі, крім репродуктології надаються й інші медичні послуги: консультації гінекологів (в т.ч. облік і ведення вагітності), ембіологів, урологів, діагностика жінок й чоловіків.

Пацієнтам Центру репродуктології Medicover Fertility надається індивідуальний супровід в режимі 24/7.

Медичні центри Medicover – абсолютна якість вашого здоров’я, гарантована часом.

 

Отримати більше інформації та здійснити запис до лікаря можна:

за телефоном:

0 800 305 911

в Facebook

в Instagram

на сайті

 

Ціни на послуги в Медікавер Дніпро

 

Інші клініки