Про MEDICOVER

 • Medicover в Україні

  Медікавер в України є частиною провідної європейської компанії Medicover, заснованої у 1995 році. Головна місія Медікавер – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей.

  Детальніше

  Medicover в Україні

  Medicover в Україні #1
 • Публічний договір

  Даний Договір є публічною офертою, визначає умови, порядок та правила надання Товариством  медичних послуг, які  є однаковими для всіх.

  Детальніше

  Публічний договір

 • ЦІННОСТІ ТА ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

  Детальніше

  ЦІННОСТІ ТА ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

 • Сертифікати та ліцензії

  В України є частиною провідної європейської компанії Medicover у сфері охорони здоров'я та діагностики, заснованої у 1995 році.

  Детальніше

  Сертифікати та ліцензії

  Сертифікати та ліцензії #1
 • Соціальна відповідальність

  Медікавер є міжнародною соціально відповідальною компанією. Наші принципи ведення бізнесу сприяють сталому розвиткові, у тому числі здоров’ю громадян та добробуту тих країн, в яких працюємо.

  Детальніше

  Соціальна відповідальність

  Соціальна відповідальність #1
 • Запобігання зловживанням

  Мережа медичних закладів Medicоver проводить свою діяльність у відповідності з найвищими етичними нормами. У своїй роботі ми завжди керуємось принципами чесного й відкритого ведення бізнесу, які не допускають жодних проявів обману, хабарництва та зловживання ані з боку пацієнтів, ані з боку працівників медичних закладів Medicоver чи будь-яких інших осіб.

  Детальніше

  Запобігання зловживанням

  Запобігання зловживанням #1