Медогляд на посвідчення для водіїв оформляється згідно чинного законодавства медичною довідкою форми 083/о. У медичному центрі Медікавер ви можете пройти цей вид огляду у кваліфікованих фахівців, отримавши довідку за короткий час.

Медична довідка підтвердить вашу придатність управляти транспортним засобом. Видається вона громадянам від 16 років для пред’явлення у Регіональний сервісний центр МВС та інших перевіряючих органів. Це обов’язковий документ у наступному ряду випадків:

 • для отримання допуску з подальшим отриманням посвідчення водія;
 • отримання додаткової водійської категорії – переоформлення водійських прав;
 • відновлення водійських прав після втрати, заміна у зв’язку зі зміною прізвища;
 • техогляд транспортного засобу;
 • у разі оформлення дорожньо-транспортної пригоди.

Крім того, водії до 55 років проходять цей медогляд раз на 10 років згідно чинного законодавства. Від 55 до 75 років – раз на три роки, а старше 75 років – раз на рік. Це пов’язано з можливим погіршенням здоров’я з віком.

Навіщо потрібна медична довідка для водіїв у Львові

Завдання лікарів – визначити придатність людини управляти автомобілем. З’ясувати чи немає захворювань, які можуть спровокувати ДТП. Якихось особливих вимог до такого медогляду немає, але для самого водія часто не зашкодить знати про «підводні камені» свого здоров’я та схильності до захворювань. Тобто якщо у вас є якісь хронічні хвороби, або алергія, не завадило б мати інформацію про них. У непередбачених нещасних випадках така інформація може врятувати вам життя.

Що треба для оформлення мед довідки на права

Для оформлення медичної довідки на права при собі треба мати паспорт, дві фотографії 3х4, військовий квиток (для чоловіків), а також сертифікат від нарколога та психіатра. Проте найголовніше у цій процедурі – це проходження медогляду лікарів. Їх перелік наступний:

 • окуліст (якщо ви носите окуляри/лінзи, обов’язково візьміть їх з собою);
 • хірург;
 • лор;
 • невропатолог;
 • гінеколог/уролог;
 • терапевт (у кінці для заключення)
 • ЕКГ
 • Рентгенографія ОГК або ФОГК.

Окрім проходження профільних спеціалістів, знадобиться здати загальний аналіз крові та сечі, з’ясувати групу крові на резус-фактор та здати кров на вміст цукру (глюкози). Усі ці аналізи та огляди лікарів зовсім не складні, і їх можна пройти за досить короткий час, якщо скористатися послугами медичного центру Медікавер. Якщо це робити у нас, медогляд на права у Львові стане швидким та необтяжливим.

Оформлення довідки на права у медцентрі Медікавер

Дуже часто майбутніх автовласників турбують питання, пов’язані з отриманням мед довідки: де купити медичну довідку на права у Львові, скільки часу треба витратити на це, робити її в держустанові чи краще приватним порядком, скілької лікарів треба відвідати, які аналізи потрібно здавати та інше. Через брак часу і небажання витрачати свої нерви на довгі черги майбутні водії приймають рішення "купити" довідку, навіть не проходячи медогляду.

І дійсно, в державних поліклініках процедура отримання довідки завжди затягується, графік лікарів не продуманий, аналізи видаються лише через декілька днів та все одно доводиться робити «добровільні» внески, суму яких наперед ніхто не озвучує. Іноді для отримання усієї необхідної інформації і укладення терапевта після проходження фахівців треба витратити від декількох днів до декількох тижнів. Тому ми рекомендуємо зробити це швидким і законним способом – отримати медичну довідку на права  в Медікавер – оперативно, якісно та надійно.

Чому саме Медікавер

Безпека на дорозі дуже важливий чинник у будь-якому випадку – як для водія, так і для пасажирів, пішоходів і водіїв інших автомобілів. Наша клініка розуміє важливість цього питання. Тому в нас працюють професіонали своєї справи, які проведуть огляд швидко, але з належною увагою. Усі аналізи робляться на місці, із застосуванням сучасного та точного устаткування. Ви витратите мінімум часу і засобів, але в той же час, отримаєте медичну довідку на права держзразка.

Медична довідка на права дасть упевненість у своїй придатності управляти транспортом та надасть можливість зробити висновки про своє здоров’я. Ми працюємо для вашого комфорту і здоров’я. Довідка, яку ви отримуєте у нас, буде дійсна не лише у Львові, а й у будь-якому місті України, адже ми маємо усі необхідні ліцензії та працюємо згідно законодавства.

Вчасно зроблена медична довідка для водіїв дасть спокійну совість, адже це не забаганка перевіряючих органів. Часто від неї залежить чиєсь життя. Тому давайте будемо уважними до себе та інших. Мінімум витраченого часу (без записів і черг), проведення аналізів на високому рівні, а також приємне і шанобливе обслуговування!

Чекаємо на вас!