Лазерне омолоджування шкіри – один з найрезультативніших способів боротьби з уповільненнями функцій організму. Постійні стреси, паління, довге перебування на сонці приводять до структурних змін дерми та епідермісу. В результаті шкіра зневоднюється, втрачає тонус, на ній з’являються пігментні плями та зморшки.

Ці процеси зачіпають шкіру по усьому тілу, але обличчя та шия у нас завжди відкриті, а значить помітні усім оточуючим. Ці зони видають вік, навіть якщо людина ретельно доглядає за собою. Тому їм варто приділити особливу увагу.

Що дає процедура

Лазерне глибоке дермальне омолоджування шкіри обличчя, шиї та декольте активізує метаболізм у клітинах, а також прискорює синтез колагену. Шкіра оновлюється, тонус відновлюється, відбувається загальне поліпшення стану шкірного покриву. Пацієнти, що пройшли лазерне омолоджування шкіри обличчя, відгуки залишають виключно позитивні. Вони відмічають розгладження мімічних зморшок, звуження пір, велику еластичність і пружність шкіри. На дотик вона стає бархатистою й дуже м’якою.

Омолоджування шкіри обличчя можна помітити вже після першого сеансу, але курс потрібний для найбільшого ефекту та закріплення результату.

Протипоказання

До цієї процедури не допускаються вагітні та годуючі жінки. Також до протипоказань відноситься онкологія, цукровий діабет, аутоіммунні захворювання та будь-які хронічні захворювання у стадії декомпенсації, захворювання шкіри в зоні, що підлягає обробці.

Наявність цих станів не дозволяє гарантувати ефективний результат і повну безпеку пацієнта.

Як підготуватися до процедури

За пару тижнів до сеансу уникайте відвідування солярію, хімічних пілінгів. Процедуру варто відкласти, якщо ви приймаєте фторхінолони, антибіотики тетрациклінового ряду, сульфаніламіди.

За 3 дні не протирайте оброблювану зону засобами, що містять спирт. Утримайтеся від відвідування басейнів, лазень і саун.

Як проходить відновлення

Після сеансу на шкірі залишається невелике почервоніння, яке проходить впродовж години. Через пару днів ви можете помітити невелике лущення шкіри. В цілому ж ніяких негативних наслідків від процедури немає, тому ви можете відразу ж повертатися до звичного способу життя. Рекомендації на найближчі 2 тижні такі ж, як і перед процедурою.