Гістеректомія – це гінекологічна хірургічна операція з видалення матки. Деякі захворювання допускають використання альтернативних методів терапії, але, наприклад, рак матки вимагає виключно радикальної гістеректомії.

Ця операція призводить до неможливості мати дітей, тому завжди призначається в крайньому випадку, коли альтернативні методи не допомагають або в принципі не доцільні, а також жінкам, що вийшли з дітородного віку.

Показання до проведення операції

Гістеректомію призначають при гінекологічних захворюваннях, як доброякісного, так і злоякісного характеру. Частіше за усе показання до проведення цієї операції наступні:

  • міома матки;
  • випадання матки;
  • ендометріоз;
  • вагінальні кровотечі;
  • хронічний біль у області тазу;
  • онкологія.

Міому матки діагностують у багатьох жінок. Оперативне втручання знадобиться тільки при негативному впливі на здоров’я – недостатності еритроцитів, здавленні інших органів.

Виявивши больові відчуття в області тазу й унизу живота, важливо пройти детальне обстеження, щоб виявити точні причини та встановити необхідність в гістеректомії. Фахівці Медичного центру Медікавер мають достатній досвід для визначення доцільності операції та виконанні її на вищому рівні.

Відновний період

Видалення матки – складна операція, як фізіологічно, так і емоційно. Пацієнтці знадобиться пройти через довгий період відновлення. Саме ж видалення позначиться на подальшому житті, особливо якщо воно проходить у молодому віці.

При необхідності, буде призначена гормональна терапія.

У будь-якому разі, скориставшись послугами Медичного центру Медікавер, ви зможете побороти своє захворювання та назавжди забути про больові симптоми!