990
грн

Вакцинація дітей – це серйозний бар’єр для небезпечних захворювань. Відповідальність за самопочуття дітей несуть батьки і, роблячи щеплення, вони можуть вберегти їх від хвороб, що погрожують розвитку та життю.

Вакцинація Бустрикс + Поліо забезпечить максимум захисту для дитини!

  • Бустрикс – для профілактики дифтерії, кашлюку й правця;
  • Бустрикс Поліо – для захисту від кашлюку, дифтерії, правця та поліомієліту.

Вакцина призначаються для ревакцинації дітей після 4 років. Для дорослих вона використовується для  формування імунітету від кашлюка, правцю, дифтерії.

Для чого треба робити щеплення Бустрикс та Бустрикс Поліо

Вакцинація Бустрикс і Поліо – процедура надзвичайно важлива та здатна вберегти дитину від серйозних хвороб, тому нехтувати нею не слід.

Кашлюк – серйозна хвороба, яка дуже небезпечна для немовлят, оскільки уражає центр дихання центральної нервової системи.

Дифтерія – інфекційне захворювання, яке передається повітряно-краплинним шляхом. Хвороба вражає носоглотку й інші органи тіла за рахунок важкої інтоксикації. На жаль, близько 20 % випадків закінчуються летальним результатом.

Правець – хвороба, яка завдає шкоди нервовій і серцево-судинній системі людини, викликає судоми та задуху. Бактерії передаються через подряпини й рани на тілі та є небезпечною через виділення токсину.

Поліомієліт – не менш серйозне вірусне захворювання, яке може викликати ураження нервової системи. Ця хвороба передається дихальним шляхом і через предмети загального користування. У 5 з 1000 випадків захворювання залишає людину інвалідом до кінця її днів.

Підготовка до вакцинації

Підготовка перед щепленням потрібна для мінімізації негативних наслідків, тому треба дотримуватися ряду правил: обов’язковим є огляд лікаря перед проведенням вакцинації, зокрема, для виключення протипоказань та вирішення питання проведення лабораторного обстеження.

Як проходить процедура

Медичний працівник внутрішньом’язово вводить вакцину об’ємом 0,5 мл в дельтовидний плечовий м’яз.

Запам’ятайте: вакцину забороняється вводити внутрішньовенно.

Після вакцинації уникайте відвідування місць з великим скупченням людей. Спостерігайте за станом дитини, вимірюйте температуру тіла.

Можливі побічні наслідки

Зазвичай значних наслідків така вакцинація не дає, проте можуть траплятися наступні випадки:

  • підвищення температури тіла;зниження апетиту;
  • біль і почервоніння в місці уколу;
  • плаксивість;
  • головний біль;
  • пронос;
  • підвищена стомлюваність і дратівливість.

Вакцинація Бустрикс і Бустрикс Поліо створює високий імунітет до дифтерії, правця, коклюшу й поліомієліту. Після проведеної вакцинації  організм виробляє антитіла до небезпечних захворювань Крім того, профілактичні щеплення захищають від виникнення епідемій в країні.

Приходьте на вакцинацію і робіть якісні щеплення Бустрикс та Бустрикс Поліо в медичному центрі Медікавер!