Анестезіолог Ужгород

Ви готуєтесь до операції? Варто записатися на прийом до анестезіолога безпосередньо перед процедурою. Щоденно фахівець в клініці Medicover Ужгород готує пацієнтів до операцій та підтримує функції організму пацієнтів.

Якщо ви страждаєте від післяопераційного болю або болю, спричиненого набутими хворобами, наприклад ревматичними захворюваннями, позбутися його також допоможе найкращий анестезіолог в Ужгороді.

Анестезіологія в Medicover Ужгород

Лікар анестезіолог в клініці Medicover Ужгород супроводжує не тільки операції, а й діагностичні процедури, які потребують знечулення. Для того, щоб гарантувати найкращий комфорт під час колоноскопічного чи гастроскопічного обстеження, ми проводимо відповідну анестезію. 

Для анестезіолога найважливіше - це оцінка роботи серця, легенів та центральної нервової системи, функція нирок, печінки та системи згортання крові. Перед введенням анестезії, лікар проводить медичну співбесіду з пацієнтом, щодо:

- попередньої анестезії,

- стану здоров'я,

- прийому ліків та дієтичних добавок,

- консультацій інших фахівців,

- історії хвороб або перебування в лікарні,

- травм.

До завдань лікарів анестезіологів в Ужгороді належать, зокрема:

- консультації та кваліфікація пацієнтів до операції,

- консультації та лікування пацієнтів у загрозливих для життя станах,

- проведення всіх видів анестезії з використанням наявних на сьогодні методів.

Чим займається анестезіолог

Анестезіологія - одна з медичних спеціальностей, що займається підготовкою пацієнта до операції, а також проведенням та контролем анестезії. Крім того, сферою діяльності анестезіологів є управління відділеннями інтенсивної терапії, а також знеболююча терапія. Анестезіолог - це лікар, особливо добре підготовлений до проведення серцево-легеневої реанімації

Анестезія - це безпечний і безболісний спосіб провести пацієнта через операцію або інші потенційно болючі або неприємні медичні процедури. У більшості випадків за допомогою знечулення блокуються больові рецептори або порушується провідність у нервових волокнах.

Залежно від методу розрізняють загальну анестезію, регіонарну анестезію, анальгозацію та комбіновану анестезію, що містить елементи декількох видів анестезії.

Метою анестезіологічної консультації є оцінка показань та протипоказань до анестезії та підготовка пацієнта до процедури / операції.

Крім того, анестезіолог займається періопераційним доглядом пацієнта (підготовка до наркозу, знеболювання, спостереження під час періоду анестезії, зняття анестезії, пробудження та контроль здоров'я після процедури).

Анестезіолог, як записатися на прийом

Якщо ви готуєтесь до операції чи процедури, яка вимагає знечулення, варто записатись на консультацію анестезіолога в клініці Medicover Ужгород. Для цього достатньо вибрати свого анестезіолога на сайті зі списку доступних лікарів в місті Ужгород, попередньо ознайомившись з його профілем та заповнивши коротку заявку. Ви також можете забронювати консультацію на рецепції клініки за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17 або по телефону.

Читати далі Закрити опис

Відгуки