Послуги

 • Діагностика безпліддя

  Якщо вагітність не наступає тривалий час, не треба впадати у відчай та панікувати – необхідно звернутися до лікаря та пройти комплекс обстежень. Як діагностують чоловіче та жіноче безпліддя? Які дослідження потрібні, щоб поставити правильний діагноз та почати якісне лікування? Читайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Діагностика безпліддя

 • Консультація репродуктолога

  Стикнувшись з проблемою безпліддя, пари приходять до репродуктолога – спеціаліста, який допомагає швидко виявити причину проблем з репродуктивним здоров’ям та призначає оптимальне лікування. Як проходить консультація репродуктолога та чому важливо звертатися саме до цього фахівця – відповідь шукайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Консультація репродуктолога

 • IN VITRO: Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)

  Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) є різновидом допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Ця процедура полягає в з’єднанні яйцеклітини та сперматозоїда поза межами організму жінки. Ця запліднена яйцеклітина відома як ембріон. Потім ембріон можна заморозити для зберігання або перенести в матку жінки.

  Детальніше

  IN VITRO: Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)

 • Запліднення ICSI

  Якщо причиною безпліддя є чоловічий фактор, то може бути показане інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – один з етапів екстракорпорального запліднення, коли відібраний сперматозоід вводиться в яйцеклітину. Технологія допомагає лікувати безпліддя в найбільш складних випадках, коли здається, що шансів майже немає.

  Детальніше

  Запліднення ICSI

 • Запліднення IN VITRO із залученням донорів

  Існує ряд показань для проведення екстракорпорального запліднення із використанням донорського репродуктивного матеріалу (яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів). Хто може стати донором, як проводиться процедура та з яких етапів складається програма ЕКЗ із залученням донорів – читайте у нашому матеріалі.

  Детальніше

  Запліднення IN VITRO із залученням донорів

 • Внутрішньоматкова інсемінація

  Внутрішньоматкова інсемінація використовується для лікування безпліддя вже понад 250 років. За весь цей час технологія безперервно розвивалася та ставала більш досконалою. Сьогодні ВМІ є безпечним та надійним способом запліднення з мінімальним втручанням в організм жінки. Коли показана ця процедура та як вона проходить – читайте далі.

  Детальніше

  Внутрішньоматкова інсемінація