Лікування чоловічого безпліддя

Cьогодні все частіше ми чуємо про чоловіче безпліддя чи чоловічий фактор, котрий у 40% випадків стає причиною безпліддя подружньої пари. Проте якою б прикрою не була статистика, сучасна репродуктивна медицина знає, як подолати чоловіче безпліддя.

У кожному окремому випадку причини чоловічого безпліддя можуть бути різними. Часом безпліддя спричиняє один фактор, а часом декілька з них поєднуються і пришвидшують процес згасання фертильності.

  

Діагностика чоловічого безпліддя

Як і будь-яке лікування, лікування чоловічого безпліддя починається з якісної діагностики. Із цією метою фахівці Медичного центру Medicover Fertility запропонують зробити ряд досліджень та аналізів.

Одним із обов’язкових є дослідження сперми – спермограма. Це дослідження є максимально інформативним і дає змогу визначити, наскільки сперматозоїди життєздатні та чи можуть вони запліднити яйцеклітину.

Також є ряд інших досліджень, серед них: 

  • виявлення інфекцій, які передаються статевим шляхом 
  • ультразвукове обстеження чоловічих статевих органів із доплерографією - визначення антиспермальних антитіл у сироватці крові та еякуляті
  • визначення рівнів гормонів, які беруть участь у регуляції сперматогенезу 
  • генетичні дослідження тощо.

   

Лікування чоловічого безпліддя в Medicover Fertility

У Центрах репродуктології Medicover Fertility в Україні застосовується сучасне консервативне та оперативне лікування чоловічого безпліддя, яке призначається індивідуально для кожного пацієнта.

Консервативне лікування спрямоване на усунення причини виникнення безпліддя та стимуляцію сперматогенезу.

Хірургічне лікування використовується при наявності у пацієнта захворювань, які є причиною безпліддя та не підлягають консервативному лікуванню (варикоцеле, сперматоцеле, крипторхізм тощо).

 

Також у Центрах Medicover Fertility використовують інвазивні методи отримання сперматозоїдів:

- шляхом пункції – PESA (пункція придатка яєчка через шкіру), TESA (пункція паренхіми яєчка через шкіру)

- шляхом відкритого оперативного втручання – TESE (екстракція сперматозоїдів з яєчка), MESE (мікрохірургічна аспірація сперматозоїдів з придатка яєчка), micro-TESE (мікрохірургічна, з використанням мікроскопу, екстракція сперматозоїдів з яєчка).

Слід пам'ятати, що своєчасна діагностика – це запорука швидкого вирішення делікатних проблем. Якщо вам ще не вдалося стати батьками, не падайте духом та не марнуйте час – звертайтесь до спеціалістів Medicover Fertility. За допомогою репродуктивної медицини вони допоможуть вам подолати всі перешкоди на шляху до щасливого батьківства.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті