Дерматовенеролог Львів

Дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні хвороб, що передаються статевим шляхом та шкірних захворюваннях. Так звані венеричні хвороби можуть становити серйозну проблему зі здоров'ям, і їх не слід ігнорувати. 

Дерматовенерологія в Medicover

Захворювання, що передаються статевим шляхом, вражають як жінок, так і чоловіків. На жаль, вони все ще є досить незручною темою в суспільстві, і тому деякi люди соромляться розповідати лікарям про проблеми такого типу. Візиту до венеролога не варто боятися - завдання фахівця в галузі дерматології та венерології - допомогти пацієнту. Якщо ви помітили якісь тривожні симптоми, варто негайно записатися на прийом. В клініці Медікавер є хороші фахівці з дерматовенерології, й завдяки вчасному лікуванню можна уникнути багатьох серйозних ускладнень.

Венеричні захворювання найчастіше проявляються ураженнями шкіри в інтимних зонах. Якщо ви помітили якісь тривожні симптоми, слід негайно звернутися до венеролога. Відкладати візит вкрай небажано, оскільки захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть бути дуже небезпечними - іноді небезпечними для життя. Більше того, якщо їх не лікувати, вони призводять до багатьох серйозних ускладнень, іноді необоротних (наприклад, безпліддя). Водночас слід пам’ятати, що є й інші фахівці, які мають кваліфікацію для діагностики венеричних захворювань, - це гінекологи та урологи.

Які симптоми повинні спонукати вас відвідати кабінет дерматовенерології? В основному це:

- біль в інтимних зонах,

- свербіж, печіння та почервоніння статевих органів,

- шкірні зміни, такі як пустули, екзема, виразки або лущення шкіри, розташовані в сечостатевій системі.

Відвідування та консультація венеролога також необхідні людям, які не мають симптомів, але мають статевого партнера, в якого є підозра на хворобу чи має венеричну хворобу. Ці види захворювань дуже заразні. Відвідування дерматовенеролога також рекомендується людям з підвищеним ризиком, тобто тим, хто має випадкові статеві стосунки з багатьма партнерами.

 

Чим займається дерматовенеролог?

Дерматовенеролог - лікар, який займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань, та захворювань що передаються статевим шляхом. Роль венеролога також полягає у підвищенні обізнаності пацієнтів про венеричні захворювання та поясненні необхідності вжиття профілактичних заходів.

Дерматолог-венеролог займається лікуванням венеричних захворювань різної етіології. Серед них - хвороби, викликані бактеріями, вірусами, паразитами та грибками. Найпоширеніші венеричні захворювання, які потребують лікування у дерматовенеролога є:

- сифіліс,

- гонорея,

- кандидоз,

- молочниця,

- хламідіоз,

- дизентерія,

- короста,

- лобкові воші,

- амебіаз,

- генітальні бородавки,

- герпес,

- мононуклеоз,

- папілома людини (вірус ВПЛ),

- ВІЛ,

- вірусний гепатит (тип В або С).

 

Найпоширеніші шкірні захворювання, які лікує лікар дерматовенеролог:

- псоріаз,

- різні види лишаю,

- різні види грибків,

- гострі та хронічні захворювання шкіри,

- бородавки,

- вірусні дерматити,

- захворювання волосся (трихологія).

У деяких випадках завданням венеролога є також тісна співпраця з лікарями інших спеціальностей для впровадження багатоступеневої терапії. Наприклад, трихолога, що займається захворюваннями волосся.

У випадку виявлення новоутворень на шкірі, дерматовенеролог може призначити більш глибоке обстеження, наприклад, дерматоскопію.

Пацієнти, які стикаються з венеричними та шкірними захворюваннями, мають змогу пройти якісний курс лікування в клініці Медікавер. В нас доступні наступні послуги від консультації до хірургії:

- консультація дерматовенеролога,

- консультація трихолога,

- дерматоскопія,

- лікування акне,

- лікування грибка нігтів,

- лазерне видалення бородавок та папілом,

- радіохвильова хірургія.

 

Дерматовенеролог, як записатись на прийом?

Сама думка відвідати кабінет дерматовенеролога викликає страх і тривогу у багатьох людей. Але, потрібно ставитись до візиту до даного фахівця, як до походу до друга, який допоможе у вирішенні даної проблеми та зберігатиме лікарську таємницю.

Записатись на прийом до дерматовенеролога можна за телефоном гарячої лінії чи заповнивши заявку на сайті medicover.ua. Ви можете обрати для візиту один з наших медичних центрів Medicover Львів чи Medicover Ужгород.

На первинній консультації  пацієнт повідомляє про проблему, описує симптоми. Під час  огляду венеролог повинен бути в одноразових захисних рукавичках. Якщо він підозрює венеричне захворювання, то призначає відповідні аналізи (наприклад, бактеріологічні або аналізи крові). Тільки після отримання результатів він приймає рішення про лікування.

Читати далі Закрити опис