Дерматовенеролог Львів

Дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні хвороб, що передаються статевим шляхом та шкірних захворюваннях. Так звані венеричні хвороби можуть становити серйозну проблему зі здоров'ям, і їх не слід ігнорувати. 

Дерматовенерологія в Medicover

Захворювання, що передаються статевим шляхом, вражають як жінок, так і чоловіків. На жаль, вони все ще є досить незручною темою в суспільстві, і тому деякi люди соромляться розповідати лікарям про проблеми такого типу. Візиту до венеролога не варто боятися - завдання фахівця в галузі дерматології та венерології - допомогти пацієнту. Якщо ви помітили якісь тривожні симптоми, варто негайно записатися на прийом. В клініці Медікавер є хороші фахівці з дерматовенерології, й завдяки вчасному лікуванню можна уникнути багатьох серйозних ускладнень.

Венеричні захворювання найчастіше проявляються ураженнями шкіри в інтимних зонах. Якщо ви помітили якісь тривожні симптоми, слід негайно звернутися до венеролога. Відкладати візит вкрай небажано, оскільки захворювання, що передаються статевим шляхом, можуть бути дуже небезпечними - іноді небезпечними для життя. Більше того, якщо їх не лікувати, вони призводять до багатьох серйозних ускладнень, іноді необоротних (наприклад, безпліддя). Водночас слід пам’ятати, що є й інші фахівці, які мають кваліфікацію для діагностики венеричних захворювань, - це гінекологи та урологи.

Які симптоми повинні спонукати вас відвідати кабінет дерматовенерології? В основному це:

- біль в інтимних зонах,

- свербіж, печіння та почервоніння статевих органів,

- шкірні зміни, такі як пустули, екзема, виразки або лущення шкіри, розташовані в сечостатевій системі.

Відвідування та консультація венеролога також необхідні людям, які не мають симптомів, але мають статевого партнера, в якого є підозра на хворобу чи має венеричну хворобу. Ці види захворювань дуже заразні. Відвідування дерматовенеролога також рекомендується людям з підвищеним ризиком, тобто тим, хто має випадкові статеві стосунки з багатьма партнерами.

 

Чим займається дерматовенеролог?

Дерматовенеролог - лікар, який займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань, та захворювань що передаються статевим шляхом. Роль венеролога також полягає у підвищенні обізнаності пацієнтів про венеричні захворювання та поясненні необхідності вжиття профілактичних заходів.

Дерматолог-венеролог займається лікуванням венеричних захворювань різної етіології. Серед них - хвороби, викликані бактеріями, вірусами, паразитами та грибками. Найпоширеніші венеричні захворювання, які потребують лікування у дерматовенеролога є:

- сифіліс,

- гонорея,

- кандидоз,

- молочниця,

- хламідіоз,

- дизентерія,

- короста,

- лобкові воші,

- амебіаз,

- генітальні бородавки,

- герпес,

- мононуклеоз,

- папілома людини (вірус ВПЛ),

- ВІЛ,

- вірусний гепатит (тип В або С).

 

Найпоширеніші шкірні захворювання, які лікує лікар дерматовенеролог:

- псоріаз,

- різні види лишаю,

- різні види грибків,

- гострі та хронічні захворювання шкіри,

- бородавки,

- вірусні дерматити,

- захворювання волосся (трихологія).

У деяких випадках завданням венеролога є також тісна співпраця з лікарями інших спеціальностей для впровадження багатоступеневої терапії. Наприклад, трихолога, що займається захворюваннями волосся.

У випадку виявлення новоутворень на шкірі, дерматовенеролог може призначити більш глибоке обстеження, наприклад, дерматоскопію.

Пацієнти, які стикаються з венеричними та шкірними захворюваннями, мають змогу пройти якісний курс лікування в клініці Медікавер. В нас доступні наступні послуги від консультації до хірургії:

- консультація дерматовенеролога,

- консультація трихолога,

- дерматоскопія,

- лікування акне,

- лікування грибка нігтів,

- лазерне видалення бородавок та папілом,

- радіохвильова хірургія.

 

Дерматовенеролог, як записатись на прийом?

Сама думка відвідати кабінет дерматовенеролога викликає страх і тривогу у багатьох людей. Але, потрібно ставитись до візиту до даного фахівця, як до походу до друга, який допоможе у вирішенні даної проблеми та зберігатиме лікарську таємницю.

Записатись на прийом до дерматовенеролога можна за телефоном гарячої лінії чи заповнивши заявку на сайті medicover.ua. Ви можете обрати для візиту один з наших медичних центрів Medicover Львів чи Medicover Ужгород.

На первинній консультації  пацієнт повідомляє про проблему, описує симптоми. Під час  огляду венеролог повинен бути в одноразових захисних рукавичках. Якщо він підозрює венеричне захворювання, то призначає відповідні аналізи (наприклад, бактеріологічні або аналізи крові). Тільки після отримання результатів він приймає рішення про лікування.

Читати далі Закрити опис

Відгуки