Дитячий алерголог Львів

Алергологія пов’язана з діагностикою та лікуванням хвороб та недуг, викликаних різними типами алергенів. Дитячий алерголог спеціалізується на лікуванні дітей та підлітків. До алерголога звертаються пацієнти, які борються з проблемою алергії, яка викликає симптоми як на шкірі, так і в дихальній системі.

Алергія стала головною недугою дітей, що живуть у сучасному світі. Підвищена чутливість до пилку, компонентів пилу, шерсті тварин або хімічних агентів пов’язана із забрудненням навколишнього середовища. Дитяча алергія може проявитися при першому контакті тіла з алергічним агентом.

Дитяча алергологія в Medicover

Дитячі алергологи в Medicover є експертами з алергії у наймолодших пацієнтів. Якщо ваша дитина регулярно кашляє, у неї сльозяться очі, є коліки або висип, і педіатр виключив захворювання, зверніться за порадою до алерголога дитячого.  Ліків від дитячої алергії немає, але наші фахівці перевіряють причини її появи та застосовують новітні методи лікування, які дозволяють зменшити або навіть усунути симптоми більшість хворих. 

Чим займається дитячий алерголог?

В рамках лікування лікар-алерголог дитячий приймає рішення щодо подальшої, більш детальної діагностики.

Дитячий алерголог направляє малих пацієнтів на аналізи, такі як тести на алергени харчові та побутові алергени, які можуть бути зроблені за допомогою аналізу крові або як шкірні проби. У рамках своєї спеціалізації лікар також займається визначенням харчової алергії та непереносимості у дітей.

Батьки пацієнтів з бронхіальною астмою та атопічною шкірою часто звертаються за допомогою до фахівця.

Лікування дитячої алергії починається із проведення консультації. Візити проводяться в присутності батьків або опікуна дитини. Під час першої консультації дитячий лікар алерголог проводить детальну співбесіду щодо історії хвороби, а потім робить основні обстеження. Залежно від індивідуальних потреб пацієнта оцінюється стан змін шкіри та дихальної системи.

Симптоми є основою для вибору потенційних груп алергенів. Виконання шкірних алергічних тестів може стосуватися як дихальної панелі, що містить пилок, зазначений лікарем, так і харчових алергенів. 

Найчастіше виділяють кілька категорій алергенів:

- харчові алергени - вводяться в організм з їжею,

- контактні алергени - найчастіше сенсибілізують нашу шкіру,

- інгаляційні алергени - вдихаються через органи дихання (пил, пилок, кліщі, дим),

- ліки - анестетики, антибіотики та інші фармакологічні засоби.

Найпоширеніші алергічні захворювання у дітей:

- бронхіальна астма,

- рецидивуюча обструктивна хвороба,

- поліноз,

- кон'юнктивіт,

- атопічний дерматит,

- кропив'янка,

- харчова алергія.

Дитячу алергію найчастіше викликає їжа, переважно коров’яче молоко, але також деякі фрукти або горіхи. Також стає все більше випадків ранньої дитячої астми та шкірних захворювань. Багато малюків мають алергію на пил, шерсть тварин, цвіль у будівлях або пральний порошок. Важливо вчасно знайти "винного",  і при можливості усунути його з оточення і розпочати лікування дитячої алергії. Якщо дитині більше 3 років, алерголог може

зробити шкірні тести. Успіх лікування залежить від правильного діагнозу. Крім того, ваш найкращий дитячий алерголог може призначити ліки, що знімають симптоми алергії, такі як антигістамінні засоби. У деяких випадках він може порекомендувати ін’єкції.

При перших ознаках варто звернутися в дитячий алергоцентр та записатись на консультацію.

Дитячий алерголог, як записатись на прийом

Про прийом у алерголога дитячого у Львові чи Ужгороді можна домовитись у центрі Medicover. Записатися на прийом до фахівця можна трьома способами: особисто або по телефону або через сайт онлайн. В останньому випадку реєстрацію слід починати із зазначення спеціалізації та міста, у якому має відбутися візит, наприклад, "дитячий алерголог", місто: Львів.

Читати далі Закрити опис

Відгуки