Дитячий хірург Львів

Дитячий хірург займається спеціальною галуззю хірургії, сфера інтересів якої звужена до лікування дітей. Лікар, що спеціалізується на дитячій хірургії, має широкі знання про особливості будови та функціонування організму маленької дитини, завдяки чому він може адаптувати методи лікування до потреб пацієнтів. Дитячий хірург проводить процедури різної складності від зшивання дрібних ран, через лікування та пластичні операції вроджених вад розвитку, до висічення пухлин та пересадки шкіри.

Дитяча хірургія в Medicover

Наші лікарі проводять операції наймолодшим пацієнтам віком від 1 місяця. Хірургічні процедури в галузі дитячої хірургії проводяться в операційній, яка відповідає найвищим гігієнічним та технічним вимогам. Протягом усього перебування в нашій клініці малі пацієнти залишаються під постійним наглядом висококваліфікованої педіатричної групи. Дитяча хірургія Medicover проводить багато дитячих операцій, починаючи з найпоширеніших у дітей випадків, таких як: вроджені патології (наприклад, заяча губа), травми різної локалізації, пухлини, грижі, чужорідні предмети у ШКТ, гнійні запалення і закінчуючи найскладнішими випадками. 

Чим займається дитячий хірург?

Дитячий хірург займається діагностикою та лікуванням дітей - від народження до досягнення ними повноліття. Хірургічна консультація потрібна дітям і підліткам, які можуть потребувати операції чи хірургічного втручання, пов’язаного з порушенням цілісності м’яких тканин в результаті захворювання або нещасного випадку. У наймолодших пацієнтів, включаючи новонароджених, відвідування дитячого хірурга часто пов’язане з лікуванням вроджених вад. До вроджених вад належать, наприклад, вади серця. Процедури, які виконує дитячий хірург, проводяться як під загальним, так і під місцевим наркозом. Дитячий хірург також повинен проконсультувати дитину у разі травм, що становлять ризик пошкодження внутрішніх органів пацієнта.

Дитина не є "маленьким дорослим", тому до лікування захворювань, що потребують хірургічного втручання, слід підходити інакше, ніж у випадку терапії дорослих або майже дорослих підлітків. Чим молодша дитина, тим динамічніше її організм реагує на фактори, з якими вона контактує (наприклад, швидший електролітний дисбаланс та поява системних симптомів). При цьому регенеративні процеси у дітей протікають швидше і малі пацієнти швидше одужують. Саме тому хірург дитячої спеціалізації має широкі знання в галузі хірургії, педіатрії, дитячої анатомії, яка суттєво відрізняється від дорослої, а також неонатології, трансплантології, дитячої онкології та пренатальної хірургії.

Дитячий хірург, як записатися на прийом?

Відвідування фахівця можна запланувати  у вибраному центрі Medicover Львів або Medicover Ужгород. Обираючи спеціаліста для дитини, ви можете скористатися пошуковою системою, доступною на веб-сайті Medicover. Вам слід вибрати спеціалізацію “дитячий хірург” та місто. Потім зі списку спеціалістів обрати лікаря, який приймає у зручній для вас по розташуванню клініці та вибрати опцію “записатися на прийом” поруч із іменем обраного хірурга. 

Дитячий хірург у Львові та Ужгороді, приймає не тільки пацієнтів, які уклали декларацію з сімейним лікарем в Medicover, а й тих, хто хоче отримати разову консультацію.

Перед першою консультацією дитячого хірурга, залежно від віку, варто попередити дитину, з якою метою і до кого ви йдете. Слід підготувати документи, результати лабораторних досліджень, інших обстежень та попередніх консультацій. Добре записати запитання до спеціаліста і сумніви, які вас тривожать, щоб хірург надав вичерпне роз'яснення під час консультації.

Читати далі Закрити опис