Дитячий невролог Львів

Дитяча неврологія займається не тільки діагностикою, а й лікуванням різних захворювань нервової системи у дітей та підлітків. Під час планових візитів дитячий невролог оцінює як роботу мозку, так і моторну координацію дитини. Наступний крок - поставити діагноз і почати лікування.

Дитяча неврологія в Medicover

Дитяча неврологія - займається проблемами розвитку та функціонування нервової системи дітей та підлітків. У медичному центрі Medicover Львів ми пропонуємо комплексну допомогу невролога, який співпрацює зі спеціалістами в багатьох інших областях, щоб забезпечити дитині найвищий рівень лікування. 

Консультація дитячого невролога зазвичай рекомендується педіатром. Перед відвідуванням дуже важливо мати з собою, перш за все, всі медичні документи, усі записи та спостереження щодо дитини, картку вагітності, сімейний анамнез неврологічних захворювань та перелік ліків, які приймає дитина.

Дитячий невролог, серед іншого, проводить неврологічну оцінку розвитку дітей. Рання та правильна діагностика проблеми створює можливості для правильного розвитку дитини.

До неврологічних захворювань, діагностованих у рамках амбулаторної та стаціонарної допомоги, відносяться:

- дефекти нервової системи,

- епілепсія та неепілептичні судомні розлади,

- дитячий церебральний параліч,

- нейрометаболічні порушення,

- мігрень і головні болі,

- нервово-м’язові захворювання, наприклад м’язові дистрофії, міопатії, міастенія гравіс,

- болі і травми хребта,

- новоутворення нервової системи,

- захворювання периферичної нервової системи,

- демієлінізуючі захворювання центральної нервової системи,

- екстрапірамідні розлади та рухові розлади,

- труднощі в навчанні, синдром Туретта, СДУГ, розумова відсталість,

- запальні захворювання нервової системи, такі як хвороба Лайма, нейроінфекції.

Нервова система людини досить пластична. Ця властивість, особливо в дитинстві, дозволяє практикувати деякі її функції та компенсувати втрати та дефекти. Чим раніше ваша дитина пройде лікування, тим ефективнішим воно буде. Час є надзвичайно важливим фактором, тому що, коли діти наближаються до настання повноліття, вони повинні мати можливість досягти найкращого рівня здоров’я нервової системи.

Запишіться на консультацію до нашого фахівця вже сьогодні і вашу дитину обстежить наш найкращий дитячий невролог.

Чим займається дитячий невролог

Дитячий невролог використовує прості методи діагностики, такі як специфічні рухи пальців. Буває, однак, що він також використовує, наприклад, ангіографію. 

Лікар невролог дитячий оцінює не тільки розвиток мозку дитини, але й різні нервово-м’язові стани, такі як м’язова дистрофія та травми під час пологів. Серед захворювань, з якими стикається невролог дитячий: ДЦП, спинномозкові грижі, порушення поведінки та розвитку, різні травми головного мозку, радикуліт, епілепсія або порушення мови. Крім того, цей лікар також займається СДУГ, аутизмом та генетичними захворюваннями.

Відвідування дитячого невролога рекомендується новонародженим під загрозою або багатоплідною вагітністю. Візит також рекомендується жінкам, які перенесли різні інфекції, включаючи вірусні, під час вагітності або приймали ліки. Якщо пологи були завершені шляхом кесаревого розтину або були складними, вам також може знадобитися консультація дитячого невролога. Батьки недоношених дітей та діти з малою масою тіла при народженні також повинні записатися на прийом.

У немовлят батьки повинні бути стурбовані асиметрією тіла або порушеннями м’язової напруги і неприродним зворотним напруженням тіла, або стисканням кулаків, і навіть коліками та неспокійним сном.

Показаннями для відвідування дитячого невролога є відсутність інтересу дитини до навколишнього середовища і незалежно від віку, судоми, тривога, регрес у розвитку, погіршення пам’яті, непритомність тощо.

Дитячий невролог оглядає голову дитини, її поставу, кінцівки та те, як вона ходить. Крім того, він перевіряє відчуття дитини та її рефлекси. Під час огляду він попросить дитину виконати прості вправи та конкретні рухи.

За результатами обстеження лікар рекомендує:

- огляди спеціалістів, наприклад МРТ;

- консультації, наприклад, психіатричні;

- специфічне лікування.

Дитячий невролог, як записатись на прийом 

Для запису на консультацію до фахівця з дитячої неврології в медичному центрі Medicover Львів чи Medicover Ужгород зателефонуйте нам чи заповніть заявку на консультацію на сайті medicover.ua. Просто оберіть в пошуку спеціальність лікаря та місто, наприклад “Дитячий невролог Львів”. Наш адміністратор зателефонує вам та призначить дату та годину візиту до фахівця.

Неврологічні захворювання у дітей вимагають багатоаспектного лікування. Наш найкращий дитячий невролог може порекомендувати використання різних типів фармакологічних засобів,  професійну реабілітацію, а також психологічну, логопедичну консультацію або трудотерапію. Буває, що маленькому пацієнту доводиться потрапляти в лікарню, де роблять нейрохірургічні операції, які рятують його здоров’я і навіть життя.

Читати далі Закрити опис

Відгуки