Ембріолог Дніпро

Ембріологія - це наука, яка займається різними аспектами формування, розвитку та імплантації ембріонів та розвитку плоду до народження. Вона вивчає генетичні, морфологічні, фізіологічні та патологічні аспекти фаз преімплації та пренатального розвитку, які проходять ембріони та плоди людини.

Ембріологія в Medicover Fertility Дніпро

Робота ембріолога, що відбувається за дверима лабораторії, є дуже важливим етапом процедури екстракорпорального запліднення. Ембріологи не тільки точно з'єднують яйцеклітини зі спермою, але і ретельно стежать за розвитком ембріонів та запевняють їх безпеку.

Ембріолог, який працює в лабораторії, виконує дії, які залежать від обраного шляху лікування, наприклад, у разі внутрішньоутробного запліднення, його завдання - проаналізувати та належним чином підготувати сперму до процедури. Крім того, ембріолог відповідає за заморожування зібраної сперми або яйцеклітин (а також кріоконсервація ембріонів). Ці процедури проводяться для збереження фертильності пацієнтів, наприклад перед плановою операцією або хіміотерапією, променевою терапією.

Ембріологічна консультація - це зустріч зі спеціалістом у галузі ембріології, на якій пацієнти можуть отримати інформацію про процедури допоміжного розмноження з точки зору ембріологічної лабораторії та обговорити правові аспекти та стандарти поводження з гаметами та ембріонами, що застосовуються у лікуванні безпліддя.

Пацієнти Medicover Fertility можуть отримати користь від ембріологічної консультації з моменту початку підготовки до процедур допоміжної репродукції у вибраній клініці. Консультація ембріолога не обов’язкова за призначенням лікаря, але вона може бути рекомендована ним.

Чим займається лікар-ембріолог в Дніпрі

Ембріолог - важлива частина команди клініки Medicover Fertility Дніпро. Зазвичай це фахівці, які мають освіту в таких галузях, як біологія, біотехнології або медична аналітика. Вони працюють в ембріологічних лабораторіях, де готують статеві клітини для екстракорпорального запліднення та контролюють розвиток ембріонів до їх передачі. Вони роками набувають свого досвіду, наукових і технічних знань, вміло використовують їх у процедурах, що проводяться.

Ембріолог в першу чергу займається безпліддям, як у жінок, так і у чоловіків. Зокрема, він проводить тести на безпліддя, щоб виявити його причини, і призначає відповідне лікування. Крім того, він займається кваліфікацією пар до різних допоміжних репродуктивних методів, а також проводить процедури внутрішньоутробного запліднення та процедури екстракорпорального запліднення у співпраці з іншими фахівцями.

Ембріолог займається наступним:

- Підготовкою матеріалу для процедур допоміжного запліднення, таких як стандартні процедури ЕКО або гамет та мікроманіпуляції ембріонів. 

- Виконанням процедур мікроманіпуляції ICSI, тобто ін'єкція яйцеклітини сперматозоїдом, або IMSI - ін'єкція яйцеклітини спермою, обраною з точки зору морфології (такий відбір проводиться при мікроскопічному збільшенні в 6600 разів). 

- Проведенням розведення у відповідних умовах та оцінкою окремих етапів ембріонального розвитку. Культура ембріонів в процедурах in vitro - це процес, в якому ембріолог використовує всі свої знання та досвід, щоб правильно оцінити різні етапи розвитку ембріона, виявити будь -які аномалії та спостерігати за змінами, що відбуваються. Все це для того, щоб правильно вибрати відповідний ембріон для передачі або зберігання.

- Перенесення здійснюється лікарем, який поміщає ембріон у матку під наглядом УЗД. Роль ембріолога полягає не лише у виборі відповідного ембріона, а й у правильній підготовці ембріонів та завантаженні катетера, щоб ембріони могли безпечно дістатися до матки. 

- Ембріолог також займається заморожуванням (вітрифікацією) ембріонів - тих, які мають відповідний клас, але не використовувалися для перенесення. Ембріолог належним чином описує та маркує матеріал пацієнта, а після процедури вітрифікації ембріона розміщує їх у відповідному місці в банку біологічних матеріалів. Вітрифікація також використовується для ооцитів, а заморожування - для тканин яєчників та сперми.

- У завдання ембріолога входить також контроль усього обладнання в лабораторії. Щоденні перевірки всіх параметрів лабораторного обладнання та, при необхідності, їх належне калібрування.

Ембріолог, як записатись на прийом 

Щоб отримати консультацію ембріолога в Medicover Fertility Дніпро, необхідно заздалегідь запланувати візит в нашу клініку. Це можна зробити за допомогою телефонного дзвінка на рецепцію нашого медичного центру чи заповнивши заявку онлайн.

Для того щоб знайти лікаря, скористайтесь нашою системою пошуку на сайті. Введіть в пошуку, наприклад “ембріолог Дніпро” і ви отримаєте перелік наших спеціалістів з ембріології.

Читати далі Закрити опис

Відгуки