Гематолог Львів

Лікарі - це основа нашого зростання, забезпечення якості та турботи про пацієнтів.

Найкращі лікарі допоможуть вам в Medicover! Саме час обрати лікаря, якого ви потім порекомендуєте своїм родичам і друзям. Тут ви можете ознайомитись зі списком усіх спеціалістів, що працюють в Medicover,  записатись на прийом до лікаря і скористатися  професійною допомогою. Наші медики приймають пацієнтів у містах Львів, Ужгород та Дніпро.

Тут працюють як лікарі загальної практики (сімейні, терапевти, педіатри), так і вузькі спеціалісти: ендокринологи, хірурги, невропатологи, психотерапевти, гастроентерологи, ортопеди, ЛОРи, окулісти, стоматологи, дерматологи й косметологи, гінекологи, урологи й репродуктологи тощо. 

Поліклініка Medicover

Ми надаємо сервіс європейського рівня, постійно вдосконалюємось і проводимо оцінювання якості обслуговування. Ми прагнемо, щоб лікарня не асоціювалась в пацієнтів з чергами і відсутністю індивідуального підходу, саме тому у всіх клініках дотримуємось єдиних стандартів і створюємо дружній простір як для дорослих, так і для найменших пацієнтів.

Поліклініка без черг не заставить вас робити лишніх кроків по кабінетах у лікарні, а професіонали подбають про найефективнішу діагностику і лікування на основі доказової медицини, включаючи надскладні випадки.

У нас є три відділення Medicover Львів, де ви можете скористатись послугами поліклініки без черг: Medicover на Антоновича, на Стрийській, та у Рясному (вул. Проф.Ковалика). Саме тут ви можете отримати первинну медичну допомогу терапевта, педіатра, укласти декларацію з сімейним лікарем, пройти планову вакцинацію.  Поліклініка Medicover Ужгород знаходиться за адресою вул.Вільмоша Ковача,17. Проте, наші медичні заклади- це не тільки поліклініка без черг, а й мережа центрів лікування безпліддя Medicover Fertility. Один з таких центрів знаходиться у Дніпрі.  

Звернувшись до нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу лікарів сімейної і вузькопрофільної медицини в поліклініці без черг, при необхідності зможете пройти оперативне лікування у відділенні з сучасною ендоскопічною операційною, отримати консультацію найкращих спеціалістів відділу допоміжних репродуктивних технологій, пройти сучасну лабораторну і апаратну діагностику. Вагітним, які стоять на обліку в Медікавер, а також пацієнтам відділення допоміжних репродуктивних технологій надається супровід медичного координатора в режимі 24/7.

Здійснивши зручний запис до лікаря онлайн, ви отримаєте весь спектр медичних послуг в одній клініці.

Лікарі Medicover

У команді Medicover є професіонали майже кожної спеціальності, а їх детальний перелік доступний для перегляду через функцію пошуку лікарів на сайті (для зручності, спеціальності розташовані в алфавітному порядку). Наші медики, які користуються великою довірою та доброю репутацією серед пацієнтів, спеціалізуються на різних галузях і дуже часто їх навички виходять за рамки однієї спеціальності.

ТОП спеціальностей, на які найчастіше проводиться онлайн запис до лікаря:

- хірург,

- судинний хірург, 

- нейрохірург, 

- пластичний хірург, 

- онкохірург, 

- кардіолог,

- гінеколог, 

- уролог, 

- стоматолог, 

- дерматовенеролог, 

- ЛОР, 

-алерголог,

- ендокринолог, 

- дієтолог, 

- пульмонолог, 

- лікар УЗД, 

- педіатр, 

- терапевт, 

- сімейний лікар.

Однак перелічені спеціальності це ще не весь спектр послуг Medicover. Ми також консультуємо у більш вузьких профілях, таких як гастроентеролог, інфекціоніст чи андролог. Багато наших медиків також спеціалізуються на лікуванні наймолодших пацієнтів. Тим, хто потребує консультації для дитини і хоче записатись до лікаря, ми рекомендуємо знайти лікаря у списку спеціальностей:

- дитячий дерматолог, 

- дитячий ЛОР,

- дитячий невролог, 

- дитячий офтальмолог,

- дитячий стоматолог,

- дитячий уролог,

- дитячий хірург 

Консультація в Medicover - це можливість скористатися послугами, знаннями та компетентністю багатьох спеціалістів різних напрямків. Заклади також пропонують ряд діагностичних процедур, починаючи від базових аналізів крові і закінчуючи більш детальною діагностикою.

Наші лікарі мають особисті профілі на сторінці Medicover, завдяки яким пацієнти можуть їх краще пізнати та ознайомитись з їхнім професійним досвідом. Власне в профілі знаходиться інформація стосовно спеціалізації, мов, на яких можна проводити консультації, або захворювань, які лікує обраний лікар. Доступна також інформація про заклад, в якому приймає лікар та посилання на запис до лікаря онлайн.

Пропозиція клінік Medicover адресована всім пацієнтам, і наші фахівці часто проводять консультації іноземними мовами: англійською, польською, французькою, німецькою, словацькою, чеською, румунською, азербайджанською, турецькою та іншими.

Як записатись на прийом до лікаря?

Попередньо записатись до лікаря на консультацію можна особисто у вибраній клініці, по телефону або через систему реєстрації на веб-сайті. 

Ви можете записатись на прийом до кожного з наших лікарів дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати спеціалізацію лікаря та місто, потім вибрати заклад та прізвище спеціаліста із відображеного списку та заповнити коротку форму, щоб підтвердити онлайн запис до лікаря. Наш адміністратор зв'яжеться з вами якнайшвидше.

Якщо ви не впевнені, запис до лікаря якої саме спеціалізації вам підійде, просто заповніть форму, а наш адміністратор допоможе з вибором спеціаліста, зручного часу і локації і проведе ваш запис до лікаря онлайн.

Записатись до лікаря на візит можуть всі пацієнти, як ті, які мають підписану декларацію з сімейним лікарем у Medicover, так і ті, хто хоче отримати разову консультацію. 

Не відкладайте на потім того, що стосується питань здоров'я, адже профілактика - запорука збереження вашого часу і грошей. Записатись на прийом до лікаря - це найпростіший крок який ви можете зробити з турботою про себе вже сьогодні.

Читати далі Закрити опис

Відгуки