Мамолог Ужгород

Жінка, незалежно від віку, повинна регулярно перевіряти свої груди, тому наша клініка Medicover Ужгород є обов’язковим місцем відвідування з метою профілактики чи лікування. Завдяки періодичним ультразвуковим оглядам молочних залоз та візитам до лікаря мамолога ми можемо захистити себе від злоякісних пухлин молочної залози і, як наслідок, врятувати своє життя!

Мамологія в Medicover Ужгород

Мамологія в Medicover Ужгород займається діагностикою, профілактикою та лікуванням різних захворювань повязаних з молочними залозами, такими як: мастопатія, фіброаденома, киста, лактостаз, мастит, рак молочної залози та ін.

УЗД молочних залоз у жінок проводиться з профілактичною або діагностичною метою у разі вузликів і кіст, розташованих у цій ділянці тіла. Витік з соска, біль та зміни форми та зовнішнього вигляду грудей є показанням для термінового обстеження. Це абсолютно безболісно. Більшість лікарів мамологів рекомендують його в першій половині менструального циклу. Під час огляду лікар оцінює залозисту тканину та прилеглі лімфатичні вузли.

УЗД грудей дозволяє візуалізувати будь-які зміни, що відбуваються в залозистій тканині молочної залози. Завдяки своїй структурі УЗД молочних залоз особливо рекомендується молодим жінкам. Ультразвукове обстеження грудей повинні проводити жінки у віці від 18-20 років, до 50 років. Більш того, навіть рекомендується жінкам старше 30 років регулярно, тобто раз на рік, приходити на прийом мамолога та оглядати груди за допомогою ультразвукового сканера.

Однак жінкам старше 50 років рекомендується - в першу чергу - зробити мамографію. З іншого боку, УЗД молочних залоз у зрілих жінок розглядається як доповнення до мамографії.

Показання до мамографії:

- жінки старше 35-40 років,

- жінки, які генетично ризикують захворіти на рак молочної залози,

- біль у грудях,

- підозра на зміну соска: грудка, втягнутий сосок або шкіра, виділення з соска, кіста, асиметрія,

- початку або тривалої гормональної терапії.

Ультразвукове дослідження молочних залоз є основним і поки що одним із найефективніших методів раннього виявлення раку молочної залози. Ультрасонографія дозволяє виявити будь-які, навіть невеликі, тобто кілька міліметрові зміни в грудях жінки.

Чим займається мамолог

Мамолог - це лікар, який спеціалізується на вивченні захворювань, пов'язаних з жіночими грудьми.

Під час огляду лікар оцінює структуру молочної залози, а також розмір і структуру пахвових лімфатичних вузлів. Під час ультразвукового обстеження грудей мамолог може виявити як доброякісні зміни, такі як кісти, фіброми, так і злоякісні, такі як пухлини. Виявлені лікарем відхилення оцінюються за допомогою ультразвуку, а потім кваліфікуються для подальшої діагностики за допомогою тонкоголкової біопсії.

Ультразвукове обстеження грудей слід проводити регулярно та профілактично. Однак є також чіткі ознаки, які зобов’язують приходити на консультацію мамолога та робити дане обстеження, зокрема:

- біль у грудях, який ви відчуваєте,

- зміна грудей - відчутна при пальпації,

- витік виділень з соска,

- доброякісні зміни в грудях - виявляються під час попередніх оглядів вагітність,

- рак молочної залози - діагностований в сімейному анамнезі.

УЗД молочних залоз проводяться в положенні лежачи, пацієнтка лежить з руками за головою. Шкіра грудей покрита спеціальним гелем. Лікар мамолог  оглядає як молочні залози, так і пахви. Варто пам'ятати, що, крім профілактики, показаннями до УЗД молочних залоз є будь-які аномалії, виявлені під час самообстеження або під час огляду у лікаря.

Мамолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Запрошуємо усіх жінок на регулярне обстеження молочних залоз до медичного центру Medicover Ужгород. До ваших послуг найкращі лікарі в напрямку мамології та сучасне обладнання для проведення УЗД.

Ви можете записатись на прийом мамолога зателефонувавши нам чи заповнивши заявку на консультацію онлайн на нашому сайті. В останньому варіанті ви можете, за допомогою пошуку, знайти лікаря відповідної спеціальності та місто в якому бажаєте пройти обстеження. Наприклад “Мамолог Ужгород”. Також, на нашому веб-сайті можна отримати інформацію щодо професійного досвіду наших лікарів.

Читати далі Закрити опис

Відгуки