Нейрохірург Львів

Нейрохірург - це фахівець, який проводить діагностику та хірургічне лікування певних захворювань нервової системи, в тому числі головного та спинного мозку, периферичних нервів, а також судинної системи в діапазоні, що забезпечує кровопостачання зазначених частин організму людини. Консультація нейрохірурга потрібна також пацієнтам, яких планують скерувати на операцію.

Нейрохірургія в Medicover

Відділення нейрохірургії Medicover займається діагностикою, лікуванням та профілактикою порушень центральної та периферичної нервової системи. ТОП-7 проблем, з якими найчастіше звертаються пацієнти до наших нейрохірургів:

Травми хребта і голови

Міжхребцеві грижі

Дитяча нейрохірургія: лікування вад розвитку головного мозку

Відсутність чутливості кінцівок

Новоутворення в головному мозку

Непритомність та запаморочення, особливо після перенесеної травми голови

Порушення координації й сприйняття навколишнього світу.

До наших лікарів слід звернутися, коли консервативне лікування раніше діагностованого неврологічного захворювання не приносить очікуваних результатів, і тому потрібна операція. Фахівець з нейрохірургії вияснить, чи потрібна у даному випадку операція, підбере відповідний метод лікування та проведе операцію. Звичайно, він також займається післяопераційним доглядом за хворими та координує процес відновлення та реабілітації. Завдяки використанню новітніх методів лікування ми усуваємо причину болю, спричиненого травмою хребта або захворюванням. 

Хороший нейрохірург, використовуючи невеликий розріз шкіри (малоінвазивна хірургія), скорочує час перебування в лікарні до мінімуму (часто менше 24 годин). Таким чином, ми дозволяємо вам повернутися до нормальної активності через кілька днів після лікування.

Кожна особа, яка перебуває під спостереженням нейрохірургів Medicover, отримує професійне лікування з індивідуальним підходом. Не зволікайте з лікуванням. Малоінвазивні методи, високий рівень безпеки та швидке повернення до активності можливі в Medicover. 

Ми забезпечуємо комплексний підхід до вирішення вашої проблеми, поєднуючи досвід і знання хірургів та суміжних спеціалістів. Наші нейрохірурги завдяки величезному досвіду, накопиченому роками, здатні повністю професійно керувати лікуванням, забезпечуючи мінімум стресу для пацієнтів та керуючи лікуванням таким чином, щоб хірургічні процедури були виключною необхідністю.

Чим займається нейрохірург

Нейрохірурги займаються лікуванням таких захворювань, як: дископатія хребта, травми спинного мозку та хребта, гострі або хронічні болі в спині. Хороший нейрохірург також проводить хірургічне лікування пухлинних захворювань, розташованих в мозку або судинах головного мозку. Лікар нейрохірург консультує випадки пошкодження периферичних нервів,  визначає, зокрема, чи потрібно скерувати пацієнта на хірургічне лікування, коли фармакологічна терапія не дає очікуваного результату. Нейрохірургічне лікування необхідне при наявності гемангіом, аневризм, а також внутрішньочерепних крововиливів та внутрішньочерепної гіпертензії.

Тривожні симптоми, які повинні спонукати вас відвідати нейрохірурга, включають: головний біль і запаморочення, оніміння або поколювання в кінцівках, дископатія хребта, часті непритомності. Також слід відвідати центр нейрохірургії, коли є порушення зору невідомої причини, проблеми з концентрацією уваги та пам'яттю, зниження м’язової сили (парези) кінцівок та проблеми зі слухом, не обумовлені захворюваннями слухового проходу. Зазвичай пацієнт звертається до  нейрохірурга після відвідування сімейного лікаря або лікаря іншої спеціальності, наприклад ортопеда. Якщо є підозра, що скарги пацієнта можуть бути викликані змінами в нервовій системі, лікар призначає нейрохірургічну консультацію.

Перш ніж прийняти рішення про метод лікування, в центрі нейрохірургії призначають такі обстеження як комп’ютерна томографія, ультразвукові дослідження, рентген та магнітно-резонансна томографія, які допомагають розпізнати захворювання нервової системи та ступінь їх прогресування.

Нейрохірург, як записатись на прийом

Консультація нейрохірурга проводиться за попереднім записом у клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород. Щоб записатися на прийом у нейрохірургічне відділення, скористайтесь системою зручного пошуку на нашому веб-сайті. Вбудована пошукова система дозволяє знайти лікаря за прізвищем та іменем, а також за спеціалізацією, відображає перелік лікарів спеціальності “нейрохірург”, які приймають у вибраному місті. Ви також можете записатись на прийом безпосередньо у клініці або по телефону.

На перший візит до нейрохірурга потрібно підготувати всі результати вже проведених обстежень. На їх основі та на основі співбесіди нейрохірург спочатку оцінює стан пацієнта та призначає подальшу діагностику.

Читати далі Закрити опис

Відгуки