Офтальмолог Львів

Офтальмолог - займається діагностикою та лікуванням очей. Офтальмологія протягом останніх двадцять років досягла величезного прогресу в хірургічній техніці, і лазери зіграли особливу роль в цій галузі.

Люди з проблемами зору, очним болем або головним болем повинні звернутися до лікаря офтальмолога. Ці симптоми можуть свідчити про тривожні зміни в зоровій системі, які не слід недооцінювати.

Офтальмологія в Medicover

Очі - один з найважливіших органів, вони надзвичайно складні, але водночас пристосовані для роботи в різних умовах.

Деякі порушення зору є природним фізіологічним процесом старіння (пресбіопія). Інші порушення зору включають короткозорість, далекозорість та астигматизм. Очні захворювання поширені в сучасному суспільстві через кількість годин, проведених за комп’ютером або телевізійним монітором.

Офтальмологія в Medicover - спеціалізується на лікуванні захворювань очей. Очні захворювання включають повіки, слізну систему, очні западини, кон’юнктиву, рогівку ока, склеру, судинну оболонку, кришталик, сітківку ока та склоподібне тіло. Хвороби на повіці включають запальні вузлики, такі як ячмінь або халязіон, а також аномалії в структурі, кількості та розташуванні вій. Хворобливе почервоніння в оці може бути симптомом запалення м’яких тканин орбіти. 

Офтальмолог лікує дистрофію рогівки, яка є генетичним захворюванням. Стани, що впливають на лінзи, включають катаракту та вроджений підвивих. В кабінеті офтальмолога проводяться процедури для промивання слізних проток, періокулярних ін’єкцій або видалення уражень повік кон’юнктиви. Крім того, лікарі офтальмологи виконують віректомію, видалення катаракти або оперення очного яблука при відшаруванні сітківки.

Залежно від стану захворювання очей офтальмологія займається їх лікуванням консервативним або хірургічним шляхом. Найчастіше пацієнти з вадами зору відвідують кабінети лікаря, і встановити правильний діагноз зазвичай не становить труднощів. 

Чим займається лікар-офтальмолог

Лікар-офтальмолог (або як його називають в народі - окуліст), діагностує орган зору на наявність очних захворювань.

Найбільш часті очні захворювання - це:

- хвороби повік (ячмінь, абсцес, оперізуючий лишай, віспа, запалення, гемангіома, рак, регургітація, еверсія, надмірне моргання повіки),

- захворювання слізного органу (сльозотеча, запалення залози та слізного мішка),

- захворювання кон'юнктиви (запалення, туберкульоз, трахома, весняний або фолікулярний риніт, кон'юнктивіт, екстравазація крові),

- захворювання очного яблука (рогівка, склера, увеїт, хвороби склоподібного тіла, сітківки ока, кришталика),

- захворювання зорового нерва (атрофія зорового нерва, запалення, амбліопія),

- орбітальні захворювання (флегмона, екзофтальм, глаукома).

В рамках візиту пацієнта до окуліста ми виконуємо:

- загальну перевірку зору,

- огляд щілинною лампою,

- тест на гостроту зору,

- комп’ютерний очний огляд,

- вибір окулярів,

- вимірювання внутрішньоочного тиску,

- видалення стороннього тіла з повіки без надрізу.

Наші фахівці з офтальмології пропонують медичні консультації, діагностичні тести та спеціалізоване лікування очних захворювань. Візит до офтальмолога не вимагає направлення. Варто знати, які фактори ризику та найпоширеніші симптоми є причинами розвитку очних захворювань. Своєчасне виявлення відхилень дозволяє проводити відповідне лікування, що збільшує шанси зберегти або покращити якість зору.

Офтальмолог, як записатись на прийом 

Запрошуємо пацієнтів записатися на прийом до лікаря окуліста для перевірки зору.

Ви можете записатися на прийом до офтальмолога у Medicover Львів чи Medicover Ужгород особисто, зареєструвавшись у реєстратурі одного з наших медичних центрів, за телефоном або скориставшись системою онлайн-реєстрації візиту до офмальмолога, яка є на веб-сайті. В останньому випадку, вам необхідно обрати спеціальність лікаря - “офтальмолог”, потім місто з випадаючого списку. Ви також можете знайти конкретного лікаря та записатись до нього на прийом.

Читати далі Закрити опис