Стоматолог-ортодонт Львів

Ортодонтія - це галузь стоматології, яка займається профілактикою та лікуванням неправильного прикусу. У наш час найважливішою метою ортодонтії є поліпшення естетики положення зубів та їх функціональності в прикусі. Ортодонтичне лікування також покращує жувальну функцію, спосіб ковтання та артикуляцію певних звуків.

  

Ортодонтія в Medicover

Стоматологія Medicover - це поєднання багаторічного досвіду, сучасних та ефективних методів лікування та дружньої атмосфери, в якій кожен наш пацієнт оточений турботою та професійною допомогою на найвищому рівні. Сучасне міждисциплінарне лікування в галузі хірургії, ортодонтії, протезування та ендодонтії - це наша повсякденність.

В клініці Medicover  стоматологи-ортодонти проводять лікування простих і складних випадків  як за допомогою брекет-систем,так  із допомогою  різних апаратів. 

Чим займається ортодонт

Ортодонтичне лікування немає чітко визначеного вікового діапазону. Зазвичай первинна оцінка прикусу проводиться педіатром, коли дитині приблизно 2 роки і у неї повноцінні молочні зуби. Діти віком 7-12 років найчастіше відвідують ортодонта за направленням педіатра, стоматолога, ЛОРа або логопеда. Ортодонтичне лікування можна успішно проводити в будь -якому віці. Що стосується дорослих, його використовують у разі раніше не лікованого неправильного прикусу(наприклад, прямий, дистальний, ортогнатичний, мезіальний, глибокий, перехресний чи відкритий прикус) а також як підготовче лікування перед плановими імплантологічний та протезними процедурами в майбутньому. 

Однак найчастіше ортодонтів відвідують дорослі пацієнти з бажанням поліпшити свою посмішку та зовнішній вигляд. Правильне розташування зубів забезпечує належну підтримку губ, що призводить до уповільнення утворення зморшок та носогубних борозен. Допомога ортодонта також гарантує належну роботу м’язів і скронево-нижньощелепних суглобів, і в результаті дозволяє насолоджуватися природними зубами протягом багатьох років.

Неправильне розташування зубів може:

- бути спадковим;

- мати набутий характер - цьому сприяють такі шкідливі звички, як тривале смоктання соски, смоктання пальця, дихання ротом, неправильне розташування голови в дитинстві;

- бути результатом одночасної обумовленості генетичних та екологічних факторів.

 

Стоматолог-ортодонт проконсультує вас, якщо ви спостерігаєте за своєю дитиною:

- порушення мови;

- вас турбує зовнішній вигляд і розташування зубів (зуби накладаються один на одного);

- асиметрія обличчя;

- ротове дихання - постійно відкритий рот;

- зворотний прикус, тобто верхні зуби ховаються за нижніми;

- відкритий прикус;

- непропорційно витягнуте  підборіддя.

Лікар ортодонт оцінить, чи є у вашої дитини неправильний прикус, і при необхідності запропонує ортодонтичне лікування. Чим раніше буде виявлено дефект, тим швидше проходитиме процес лікування, і у цьому може допомогти установка брекетів.

Ортодонтична консультація - це діагностичний візит, під час якого стоматолог ортодонт визначає потреби пацієнта, проводить медичну бесіду, а також зовнішній та внутрішньоротовий огляд. Крім того, він може порекомендувати провести пантомограму та цефалометрію (бічний огляд черепа).На підставі зібраної таким чином документації лікар ортодонт складає план лікування.

Хороший ортодонт також відповідає за підбір матеріалів, але в цьому випадку важлива думка пацієнта, який може мати різні уподобання. Ми радимо вам ознайомитися з варіантами вибору ортодонтичних апаратів та записатися на прийом.

 

Ортодонт, як записатись на прийом

Консультація ортодонта резервується особисто у клініці Medicover Львів, по телефону або через систему он-лайн реєстрації, доступну на веб-сайті. У кожному випадку саме пацієнти вирішують, у якого спеціаліста вони продовжать ортодонтичне лікування.

При використанні онлайн-системи, після пошуку фахівця, наприклад: «стоматолог-ортодонт Львів», біля вибраного прізвища скористайтесь опцією «записатися на прийом». Консультант зателефонує вам і підбере найзручнішу дату і час візиту.

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення