Педіатр Ужгород

Профілактика здоров'я на ранніх етапах життя дитини - найкраща інвестиція батьків у їхнє майбутнє. Команда перевірених лікарів педіатрів Medicover Ужгород щодня, від народження до підліткового віку, піклується про розвиток та здоров’я дітей. У рамках клініки проводяться консультації здорових дітей, консультації хворих дітей, кваліфікація дітей перед щепленнями та перевірка стану здоров'я дітей. Ми також робимо акцент на  профілактиці.

Педіатрія в Medicover Ужгород

Педіатрія Medicover Ужгород - діагностує та лікує різні захворювання у дітей та підлітків. Фахівці педіатри відповідають за виявлення та лікування вроджених вад та кваліфікацію дітей до щеплень. 

Симптоми у дитини, про які слід повідомити педіатра в Ужгороді, включають: кашель, нежить або лихоманку, тобто типові симптоми застуди. Ви також повинні звернутися до лікаря, якщо у вашої дитини з’являється блювота, діарея, симптоми алергії та інші тривожні зміни в розвитку. Важливо швидко реагувати, щоб захистити дитину від більш серйозних ускладнень.

Педіатр - це лікар, який піклується про правильний розвиток дітей. Окрім профілактики, фахівець також допомагає маленьким пацієнтам у екстрених ситуаціях. На підставі співбесіди та призначених аналізів лікар педіатр починає лікування або направляє вас до фахівця у певній галузі.

Наші лікарі педіатри надають наступні послуги в Medicover Ужгород:

- Медичні поради здоровим дітям,

- Медичні рекомендації для хворих дітей,

- Ультразвукове обстеження дітей.

Хороший педіатр має знання та компетентність для діагностики, диференціації та лікування дитячих захворювань. Консультації педіатра стосуються не тільки хворих, а й здорових пацієнтів.

Чим займається педіатр

Педіатр - це фахівець з діагностики та лікування вроджених вад та захворювань у віці розвитку з перших моментів життя дитини до досягнення ними повноліття. Серед завдань цього лікаря:

- проведення фізичних, суб’єктивних та функціональних обстежень у дітей та підлітків у сфері хронічних захворювань, інфекційних захворювань та травм;

- проведення обстеження балансу розвитку дитини відповідно до графіка цих обстежень та додаткових досліджень, під час яких він контролює певні елементи розвитку маленького пацієнта;

- кваліфікація для профілактичних щеплень;

- лікування гострих та хронічних захворювань безопераційними методами;

- направлення до спеціалістів для додаткових обстежень;

- збір біологічного матеріалу, направлення на лабораторні дослідження та інтерпретація результатів аналізу;

- невідкладна допомога, участь у переливанні крові;

- видача висновків, сертифікатів  різного призначення.

Ми звертаємося до лікаря педіатра, коли:

- у дитини є симптоми інфекції, ми підозрюємо хронічне захворювання або стан дитини погіршився за наявності хронічного захворювання;

- ми помічаємо будь -які тривожні симптоми у розвитку немовляти, асиметрію тіла або порушення функціонування дитячого організму;

- немовля страждає від постійних коліків, проявляє симптоми харчової непереносимості, на шкірі з’являються зміни;

- дитина пройшла антибіотикотерапію;

- з'явилися симптоми сенсибілізації / алергії;

- ми помічаємо зміни в особистості та поведінці дитини, особливо в поєднанні з тривожними фізичними змінами в організмі;

- дитина потребує відпустки у школі або не може брати участь у фізкультурі через її стан здоров’я;

- необхідне звернення до лікаря з іншої галузі медицини;

- стан здоров’я не покращився або навіть погіршився після прийому ліків.

Найчастіше ми зустрічаємося з педіатром у дитинстві. Ми відвідуємо його за графіком оглядів та щеплень, призначеним лікарем. Ми завжди приходимо на огляди після лікування антибіотиками. Відвідування будуть частішими, якщо стан дитини з хронічним або інфекційним захворюванням погіршиться.

Для першого візиту на консультацію педіатра необхідні медичні документи дитини, а батьки новонароджених та немовлят також приносять запис про вагітність та пологи. Якщо пацієнт - немовля, варто взяти з собою додаткову пелюшку, пляшку їжі, соску і улюблену або абсолютно нову іграшку, щоб утримати увагу вашого малюка під час очікування огляду або під час самого огляду лікарем.

Педіатр, як записатись на прийом в Ужгороді

Якщо у вас є сумніви щодо здоров’я вашої дитини, не відкладайте консультацію педіатра на пізніше. Запишіться на прийом у зручний для Вас час.

Ви можете обрати один з найбільш зручних способів, щоб відвідати педіатра в Medicover Ужгород: зателефонувати нам на рецепцію чи заповнити заявку на візит на нашому сайті. В останньому варіанті просто оберіть лікаря та нашу клініку. Наприклад - “педіатр Ужгород”. Також, в нас можливі послуги “Консультація педіатра онлайн” чи “Виїзд педіатра додому”.

Читати далі Закрити опис