Проктолог Ужгород

Проктологія займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань, пов’язаних із останнім відділом шлунково-кишкового тракту, тобто товстою кишкою, прямою кишкою, анальним каналом та анусом. 

Проктологія в Medicover Ужгород

Наша клініка Medicover Ужгород пропонує найсучасніші методи проктологічних процедур, які є ефективним рішенням надокучливих проблем і дозволяють швидко повернутися до звичного способу життя. Ми, серед іншого, діагностуємо та лікуємо: варикозне розширення вен анального каналу та прямої кишки (геморой), збільшені ректальні бородавки, генітальні бородавки, шкірні складки, анальні тріщини, періанальні свищі, перианальні абсцеси, нетримання калу, доброякісні та злоякісні ураження навколо заднього проходу, кровотечі та свербіж.

Багато людей відчувають збентеження від цих видів хвороб і відкладають відвідування фахівця з проктології. Це велика помилка, оскільки ці стани зазвичай пов’язані з хронічним болем та великим дискомфортом, що значно погіршує якість життя. Тим часом одного лише відвідування та огляду проктолога може бути достатньо для постановки діагнозу та розробки ефективного плану лікування.

Ми рекомендуємо звертатися на консультацію проктолога людей, які страждають від наступних симптомів та захворювань:

- геморой,

- перианальний абсцес, 

- анальні тріщини,

- анальний свербіж

- періанальні свищі,

- нетримання калу,

- виразковий коліт,

- дивертикули товстого кишечника,

- рак товстої кишки,

- ректальний тромбоз,

- генітальні бородавки,

- випадання слизової оболонки прямої кишки.

Варто також звернутися до лікаря проктолога у разі виникнення проблем і недуг, що впливають на травну систему, таких як:

- запор,

- діарея,

- метеоризм,

- болі в животі різного характеру,

- нерегулярна дефекація,

- хворобливі випорожнення.

Хоча візит до проктолога супроводжується відчуттям дискомфорту і сорому у більшості пацієнтів, його не слід відкладати, оскільки недуги, викликані ураженням кінцевого шлунково-кишкового тракту, носять періодичний або хронічний характер і викликають біль. Слід пам’ятати, що консультація проктолога може допомогти діагностувати та розпочати відповідне лікування також у разі раку заднього проходу, прямої кишки або товстого кишечника. Симптоми цих захворювань можуть бути схожими або маскуватися іншими захворюваннями.

Чим займається проктолог

Лікар проктолог - це фахівець, який займається захворюваннями шлунково -кишкового тракту, тобто товстого кишечника і прямої кишки, а також перианальної області. Він проводить діагностику, диференціацію та лікування. Серед завдань, які він виконує:

- фізичний та суб’єктивний огляд нижніх відділів кишечника: пальпаторно, інструментально або з використанням медичного діагностичного обладнання;

- підготовка пацієнта до колоноскопії та проведення цього обстеження;

- скерування на додаткові обстеження або консультації з лікарями інших спеціальностей та консультування пацієнтів, направлених іншими лікарями;

- фармакологічне або хірургічне лікування уражень товстого кишечника, прямої кишки та перианальної області.

 

Більшість пацієнтів звертаються на огляд у проктолога на запущеній стадії захворювання, оскільки ранні симптоми були недооцінені. Зазвичай для визначення та реалізації лікування достатньо одного відвідування. Ефективність фармакологічних засобів залежить від ступеня розвитку захворювання. Іноді доведеться пройти курс лікування або операцію.

Люди, які помітили кров у випорожненнях, ненормальну дефекацію, слиз або зміну випорожнень або несподівану втрату ваги, повинні якомога швидше звернутися до фахівця.

Ніколи не недооцінюйте тривожних симптомів і кровотечі з товстої або прямої кишки, і не бійтеся відвідати проктолога профілактично - адже запальні та пухлинні захворювання найчастіше розвиваються в цих відділах шлунково -кишкового тракту.

Проктолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Якщо ви спостерігаєтеі тривожні симптоми, які були перелічені вище, рекомендуємо записатись на прийом до проктолога. Ви можете звернутись на рецепцію нашої клініки Medicover Ужгород, зателефонувати нам чи просто заповнити заявку на візит на сайті medicover.ua. Скористайтесь пошуком на сайті та оберіть необхідного спеціаліста та місто для візиту, наприклад “Проктолог Ужгород”.

Запрошуємо Вас проконсультуватися з досвідченими проктологами в Ужгороді вже сьогодні!

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення