Психолог Дніпро

Якщо ви боретеся з постійною напругою та стресом,  хочете звільнитися від емоційного тягаря сварок із сім’єю та неадекватного спілкування з партнером, а може, просто хочете змінити щось у своєму житті на краще, подбайте про свій психічний стан здоров'я та позитивно дивіться на світ - у кожному з цих питань вам допоможе психолог.

Психотерапія в Medicover Дніпро

Основне завдання психолога - надати підтримку пацієнтам, які з різних причин відчувають психологічний дискомфорт. Це може бути викликано хронічною хворобою, травматичним досвідом або зміною життя. У кожному з цих варіантів фахівець проводить детальне опитування пацієнта. На його основі він діагностує недуги та причини їх виникнення.

Послуги психолога мають допомогти у боротьбі зі стресом, не обов’язково викликаним хворобою. Ось чому психолог доступний усім зацікавленим людям, які хочуть покращити якість свого ментального самопочуття. 

Хоча психолог може певною мірою діагностувати хвороби пацієнтів - на основі чесного інтерв’ю, власних спостережень або спеціалізованих психологічних тестів - він не повністю функціонує як лікар, а скоріше як допоміжний або спостережливий фахівець. Він не самостійно приймає рішення про планування можливої ​​терапії, не займається призначенням лікування. Натомість він тісно співпрацює з лікарями інших спеціальностей - невропатологом, психіатром, онкологом, щоб надати пацієнту всебічну підтримку та оптимальний комфорт у процесі лікування.

Підтримка сімейного психолога важлива для пацієнта, оскільки процес лікування та реабілітації є для нього чимось новим, ставить його в невідому раніше ситуацію та породжує численні обставини, з якими він не може впоратися самостійно. Умови постійно змінюються, тому необхідно підтримувати людину,  вислухати всі сумніви, підтримати важкі рішення і, крім того, володіючи знаннями, приборкати всю ситуацію і преставити реалії для пацієнта та його позитивні сторони.

Чим займається психолог

Психологічний кабінет у клініці Medicover Дніпро - найкраще місце, де можна повністю відкритись і розповісти про свої настрої, сумніви чи страхи. Вони можуть стосуватися шлюбу та професійного життя, а також особистих думок та почуттів. Сімейний психолог чи дитячий психолог завжди залишатимуться зовнішньо та емоційно не пов’язані з людиною, можуть слухати, не засуджуючи, порадити, якщо це необхідно, але найбільше - направляти емоції та представляти їх у об’єктивному світлі.

За необхідності та за бажанням пацієнта, після співбесіди, психолог може написати скерування до психіатра, невропатолога чи іншого лікаря, який візьметься за виявлену проблему і при необхідності прийме рішення про можливе подальше лікування.

У той же час консультація психолога не повинна бути одноразовим контактом з цим фахівцем. Чим довша і частіша розмова, чим більше пацієнт зможе розповісти про себе, і якщо він чи вона готові пройти більш точні психологічні тести, тим ефективнішою буде медична діагностика наявних психічних захворювань та ефективніші заходи будуть вжиті для усунення порушень у пацієнта.

Для дорослих ми надаємо консультації, терапію та діагностику в таких областях:

- депресія,

- біполярний розлад,

- тривожні розлади,

- неврози,

- обсесивно-компульсивний розлад,

- психоз,

- порушення сну,

- залежність,

- розлади харчової поведінки,

- хвороба старості,

- кризи у відносинах,

- вигорання.

Діти та підлітки, як і дорослі, все частіше піддаються стресу. Щодня вони відчувають труднощі, з якими не завжди можуть впоратися самостійно. Якщо ви помітили, що ваша дитина не здатна контролювати емоції, скаржиться на соматичні проблеми (шлунок або головний біль, проблеми зі сном), не може впоратися з статевим дозріванням або здійснює руйнівні вчинки, це ознака потреби звернення до фахівця - дитячого психолога за відповідною підтримкою та допомогою.

Психолог, як записатись на прийом в Дніпрі

Для отримання психологічної допомоги вам не потрібно направлення. Однак вам слід заздалегідь забронювати візит.

Щоб записатись на прийом до психолога, виберіть на сайті із випадаючого списку спеціальність “психолог” та вкажіть місто “Дніпро”. Ви також можете здійснити запис на візит по телефону або безпосередньо в клініці Medicover Дніпро за адресою вул. Князя В.Великого, 9. 

Запрошуємо Вас зв'язатися з нами та отримати консультацію психолога у затишному кабінеті в Дніпрі, під час якої досвідчений фахівець допоможе Вам вибрати найкращий шлях до вирішення Ваших проблем! Також ви можете отримати психологічну допомогу онлайн.

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення

Відгуки