Психолог Львів

Ви переживаєте важкий період свого життя і не знаєте, як з цим боротися? Заради власного психічного здоров’я скористайтесь професійною підтримкою психологів Medicover вже сьогодні. Наші кваліфіковані спеціалісти індивідуально підходять до переживань кожного, і знають як допомогти у важкий період відновити гармонію.

Психологія в Medicover

Кабінет психолога Medicover - це дружній, нейтральний простір, в якому ви будете почувати себе в безпеці і вас вислухають з емпатією, без осуду. Завдяки чесній розмові ви зможете остаточно скинути тягар, навчитися справлятися з проблемами, приймати їх і нарешті почати нормально функціонувати. Ви можете бути впевнені, що ваш візит буде під професійною таємницею, і те, що сказано в кабінеті, ніколи не залишить його стін.

Існує багато причин, чому пацієнти відвідують психологів Medicover. Життя в умовах постійного стресу, втрата коханої людини, сімейні проблем - якщо ви відчуваєте, що не можете впоратися з жодною з цих сфер, запишіться на прийом. Ми пропонуємо послуги психолога в таких областях:

- професійне життя,

- надмірний стрес,

- прийняття важливого рішення,

- переживання втрати або хвороби,

- розлучення або розрив відносин,

- конфлікти в міжособистісних відносинах,

- криза в особистому житті.

При потребі, психолог надає скерування до психотерапевта або лікаря-психіатра, консультації з якими також можна провести в клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород. Для дорослих ми надаємо консультації, терапію та діагностику за такими напрямками:

- депресія,

- біполярний розлад,

- неврози,

- обсесивно-компульсивний розлад,

- психоз,

- порушення сну,

- залежність,

- розлад харчової поведінки,

- хвороби старості,

- кризи у відносинах,

- вигорання.

У нас також можна скористатись послугою “Психологічна допомога онлайн”.

Для пацієнтів доступні консультації дитячого психолога та сімейного психолога.

Чим займається психолог

Окрім психологічної підтримки та вказівки на можливі напрямки подальших дій, психолог також діагностує можливі порушення розвитку, особистості чи когнітивні порушення.

До завдань психологів відносяться:

- психологічний діагноз,

- висловлення думок,

- надання психологічної допомоги.

Основне завдання психолога - надати підтримку пацієнтам, які з різних причин відчувають психологічний дискомфорт. Це може бути викликано хронічною хворобою, травматичним досвідом або зміною життя. У кожному з цих варіантів фахівець проводить детальне опитування пацієнта. На його основі він діагностує недуги та причини їх виникнення. 

Хоча психолог може певною мірою діагностувати хвороби пацієнтів - на основі відвертого інтерв’ю, власних спостережень або спеціалізованих психологічних тестів - він не виконує функцій лікаря, а скоріше є допоміжним фахівцем, який веде спостереження. Він самостійно не приймає рішення про планування можливої ​​терапії, не займається призначенням лікарняних. Натомість він тісно співпрацює з лікарями інших спеціальностей - невропатологом, психіатром, онкологом, щоб надати пацієнту всебічну підтримку та оптимальний комфорт у процесі лікування.

Найчастіше сімейний психолог консультує подружні пари у разі конфліктів або кризи, які важко переносять обидві сторони. Вони хочуть повернутися до того часу, коли взаєморозуміння і кохання давали задоволення у відносинах.

Однак є пари, які потребують допомоги та підтримки сімейного психолога з багатьох інших причин:

- вирішення конфліктів між подружжям та проблем, що їх стосуються,

- подолання особливо складних ситуацій, таких як зрада чи розлучення,

- спільне прийняття рішень та розбіжності у розгляді багатьох питань, наприклад, щодо виховання дітей, сексуальності чи фінансових питань,

- робота над собою та підтримка другої половини,

- пошук шляхів наближення взаємних відносин у разі дисгармонії, наприклад, різних характерів чи втручання третіх сторін у відносини,

- інші.

Коли батьки помічають, що з їхньою дитиною відбувається щось тривожне, вони звертаються за професійною підтримкою. Перша адреса, за якою можна звернутися за такою допомогою - досвідчений дитячий психолог. Запишіться на консультацію, якщо:

- ви помічаєте радикальні зміни в поведінці (наприклад, раніше жива і активна дитина стала замкнутою і ізолювалася);

- дитина відчуває проблеми в соціальних контактах, часті зміни настрою або тривогу;

- дитина проявляє агресію до себе чи оточуючих;

- син / дочка надмірно худне, заклопотаний тілом і його зовнішнім виглядом, демонструє низьку самооцінку.

Дитячий психолог підтримає вашу дитину, незалежно від того, через що вона проходить. Це створює безпечний простір, де дитина зможе розповісти про труднощі, які вона відчуває.

Консультація психолога часто проходить в рамках психологічної допомоги онлайн. Індивідуальна консультація психолога онлайн чи  онлайн психолог для пар - це, перш за все, зручна форма, що дає ті ж ефекти, що і стаціонарна терапія. Якщо вам потрібна розмова або порада, а у вашому районі у вас немає можливості зустрітися з психологом у зручний час, психолог онлайн стане ідеальною альтернативою. Онлайн психолог - це кваліфікований фахівець, який надає послуги як у стаціонарному офісі, так і віддалено за допомогою сучасних технологій - захищеного відеозв'язку. Багато людей шукають такої допомоги, тому що перевантаження обов’язками, темпом життя чи народженням маленьких дітей є перешкодою для особистої зустрічі з фахівцем. Психолог онлайн - хороше рішення для людей, у яких страх перед особистою зустріччю та проблеми з відкритою розмовою про незручні чи інтимні переживання перешкоджають безпосередній зустрічі. 

Іноді онлайн психолог стає єдиним джерелом допомоги для екстремальних інтровертів, людей, які страждають від депресії, травм, посттравматичного стресового розладу або тривожного неврозу. Депресії та тривожні неврози сьогодні є дуже популярними емоційними захворювання, які замикають людей у ​​стінах їхніх квартир. У тих випадках, коли вихід із дому стає неможливим викликом, консультація психолога онлайн може бути єдиним джерелом допомоги при запобіганні нервового зриву.

Психолог, як записатись на прийом

Одним зі спеціалістів, послугами якого все частіше користуються пацієнти Medicover є психолог. Консультація може бути проведена як в кабінеті, так і онлайн. Щоб записатись на прийом, достатньо вибрати спеціаліста на нашому сайті та заповнити коротку форму зворотного зв'язку. Ви можете детально ознайомитись з досвідом вибраного вами психолога, оскільки профіль кожного спеціаліста доступний на сайті. Адміністратор клініки допоможе вам підібрати найзручнішу дату і час візиту чи онлайн-зв’язку. Ви також можете записатись на прийом за телефоном гарячої лінії або безпосередньо в клініці.

Читати далі Закрити опис