Психотерапевт Дніпро

Психотерапію іноді називають «зцілення душі» (грец. Psyche - душа і therapeuéin - догляд, зцілення). Вона призначена для всіх, хто відчуває, що може потребувати такого типу допомоги, тобто насамперед для людей, які відчувають різні види психічних страждань і борються з проблемами, які їм важко подолати самостійно.

Психотерапія в Medicover Дніпро

Психотерапія - перевірений спосіб вирішення складних життєвих ситуацій, а її ефективність неодноразово доведена науково. Кваліфікований і досвідчений психотерапевт може допомогти як у лікуванні психічних розладів різного характеру та походження, так і в подоланні блокад, які заважають нам, і в цілому покращити якість життя. 

Medicover Дніпро - пропонує широку психологічну та психіатричну допомогу. У нас працюють досвідчені та перевірені фахівці з великим клінічним досвідом. Кожен психотерапевт у команді Medicover має сертифікат про проходження хоча б одного з навчальних курсів з психотерапії. Ми також дбаємо про те, щоб наші фахівці постійно вдосконалювали свої компетенції, оновлювали стан знань та розширювали сферу застосування методів роботи.

Medicover Дніпро - це догляд за пацієнтами та всебічна підтримка. Це комплексний підхід до проблем пацієнта. Ми - багатопрофільна клініка, в якій працюють фахівці різних спеціальностей. Завдяки цьому, якщо психолог або психотерапевт помітить таку потребу, він може швидко та зручно скерувати вас до іншого спеціаліста (включаючи психіатра, дієтолога, невролога, ендокринолога), підтримкою якого ви зможете користуватися, часто навіть протягом дня.

 

Чим займається психотерапевт

Психотерапевт - це досвідчений фахівець, який супроводжує пацієнта на наступних етапах вирішення проблем та подолання труднощів. Він оточує вас підтримкою і допомагає відновити і зміцнити розумові сили, дозволяючи вам спокійно і неухильно йти по життю. Приклади типів труднощів, з якими може допомогти лікар психотерапевт, включають:

- важкі переживання, пов'язані з втратою коханої людини (смерть, розставання);

- проблеми з прийняттям себе, відсутність впевненості в собі;

- порушення сну, підвищена тривожність, тривога;

- стан порожнечі, безпорадності, депресивні стани;

- потрясіння у професійному житті, втрата роботи, вигорання, трудоголізм;

- різні види залежностей (наркотики, покупки, комп’ютерні ігри, секс);

- труднощі у відносинах з людьми, побудові та підтримці відносин.

Психотерапія базується на чесній, співчутливій бесіді, що проводиться в безпечних та комфортних для пацієнта умовах. По-перше, лікар психотерапевт намагається добре розібратися в проблемі, знайти джерела труднощів або блокад, які стримують пацієнта в повсякденному житті і перешкоджають йому йти далі. Потім планується терапевтичний процес, щоб звільнити пацієнта від проблеми, принести тривале полегшення і дати йому можливість повністю реалізувати свій потенціал.

Якщо ви відчуваєте, що вам може знадобитися цей вид підтримки - ми радимо вам провести первинну консультацію з одним із наших психотерапевтів, який вислухає ваші проблеми у доброзичливій та безпечній атмосфері, запропонує допомогу та при необхідності поведе вас далі. Ви можете обрати спеціаліста самостійно (докладні профілі доступні на нашому веб-сайті) або скористатися допомогою відділу обслуговування пацієнтів, який завжди буде радий порадити вам, до кого звернутись. Консультація психотерапевта - це ваш шанс отримати оперативну психологічну допомогу.

Психотерапія для дітей відрізняється від психотерапії для дорослих. Заняття зазвичай проводяться у формі веселощів або різних видів діяльності.

Якщо у вашої дитини тривала тривожна поведінка і ви підозрюєте, що це глибша проблема - не зволікайте, поки її стан не погіршиться, і домовтесь про зустріч з дитячим психотерапевтом.

Дитячий психотерапевт спеціалізується на питаннях, що стосуються розвитку дитини та підлітка. Він може правильно вибрати терапію у разі виникнення конкретних проблем. Варто також скористатися психотерапією дітей та підлітків, коли ми хочемо навчитися будувати міцні стосунки з дитиною або хочемо навчитися говорити з нею про важкі справи, які трапилися в сім’ї, такі як смерть коханої людини або розлучення батьків.

Психотерапевт, як записатись на прийом в Дніпрі

Ви можете отримати консультацію психотерапевта за попереднім записом. Для цього необхідно завітати до нас в Medicover Дніпро за адресою вул. Князя В.Великого, 9, зателефонувати нам чи заповнити заявку на візит на нашому сайті.

На нашому сайті доступна функція пошуку лікарів, завдяки якій ви можете знайти лікаря необхідної спеціальності та місто для візиту. Для цьому в пошуку необхідно обрати “психотерапевт Дніпро”.

Ми допомагаємо пацієнтам будь-якого віку - від найменших дітей до людей похилого віку. Ми надаємо як довготривалу допомогу, так і спеціальну підтримку в кризових ситуаціях.

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення

Відгуки