Психотерапевт Львів

Психотерапія - перевірений спосіб вирішення складних життєвих ситуацій, а її ефективність неодноразово доведена науково. Кваліфікований і досвідчений психотерапевт може допомогти як у лікуванні психічних розладів різного характеру та походження, так і в подоланні блокад, які заважають нам, і в цілому покращити якість життя.

Психотерапія в Medicover

Психотерапію іноді називають «зціленням душі». Вона призначена для всіх, хто відчуває, що може потребувати такого типу допомоги, тобто насамперед для людей, які відчувають різні види психічних страждань і борються з проблемами, які їм важко подолати самостійно.

Ми користуємось постійно зростаючою популярністю серед наших пацієнтів, які з радістю рекомендують нас іншим. Ми пропонуємо широкий спектр психологічної та психіатричної допомоги, і у наших клініках працюють лише досвідчені, сертифіковані лікарі психотерапевти. Ми також пропонуємо послугу “психотерапевт онлайн”, завдяки якій ви можете відвідати консультацію психотерапевта незалежно від того, де ви живете. Найпопулярнішими послугами є психотерапія онлайн, психотерапевтичне лікування та психоаналітична терапія провідним спеціалістом. Також в клініках працює дитячий психотерапевт і його консультацію можна провести в рамках послуги “психотерапевт онлайн”.

Наші фахівці пропонують професійну допомогу на найвищому рівні. У своїй діяльності ми насамперед керуємось турботою про пацієнта. Ми забезпечуємо високий комфорт лікування та повну конфіденційність.

Чим займається психотерапевт

Психотерапевт - це досвідчений фахівець, який супроводжує пацієнта на всіх етапах вирішення проблем та подолання труднощів. Він оточує вас підтримкою і допомагає відновити і зміцнити розумові сили, дозволяючи вам спокійно і неухильно йти по життю. 

Приклади типів труднощів, з якими може допомогти лікар психотерапевт, включають:

- важкі переживання, пов'язані з втратою коханої людини (смерть, розставання);

- проблеми з прийняттям себе, відсутність впевненості в собі;

- порушення сну, підвищена тривожність, тривога;

- стан порожнечі, безпорадності, депресивні стани;

- потрясіння у професійному житті, втрата роботи, вигорання, трудоголізм;

- різні види залежностей (наркотики, покупки, комп’ютерні ігри, секс);

- труднощі у відносинах з людьми, побудові та підтримці відносин.

Психотерапія базується на чесній, співчутливій бесіді, що проводиться в безпечних та комфортних для пацієнта умовах. По-перше, лікар психотерапевт намагається добре розібратися в проблемі, знайти джерела труднощів або блокад, які стримують пацієнта в повсякденному житті і перешкоджають йому йти далі. Потім планується терапевтичний процес, щоб звільнити пацієнта від проблеми, принести тривале полегшення і дати йому можливість повністю реалізувати свій потенціал.

Якщо у вашої дитини тривала тривожна поведінка і ви підозрюєте, що це глибша проблема - не зволікайте, поки її стан не погіршиться, і домовтесь про зустріч з дитячим психотерапевтом в одному з наших медичних центрів. Під час перших зустрічей дитячий психотерапевт дізнається про ситуацію дитини з точки зору батьків, а потім з її власної точки зору. Потім він визначає форму терапії.

Психолог, психотерапевт допомагає виявити джерела проблем і сили для їх вирішення. Депресія, невроз, тривога, зміни настрою та адаптаційні розлади або фобії руйнують життя багатьох людей, але всі ці розлади можна подолати. Психотерапевт онлайн - це надія для всіх тих, хто потребує допомоги незалежно від відстані чи життєвих обставин. Перешкодою в психотерапії може бути відстань від місця проживання або часті подорожі. Такі труднощі можуть порушити безперервність терапевтичного процесу, що знижує його ефективність. На щастя, сьогодні ви можете виправити це, вибравши психотерапію онлайн.  Сесії проводяться за допомогою безпечної системи, яка використовується тільки для медичних відеоконсультацій. Ви можете поговорити з психологом, психотерапевтом будь-де, навіть під час перерви на роботі. Таким чином, ви економите значну кількість часу та грошей.

Пацієнти часто не знають до якого спеціаліста звернутися, якщо в клініці доступна консультація психіатра, психотерапевта і психолога. Хтось може помилково подумати, що психотерапевт і психолог - це терміни-синоніми. 

Психолога варто відвідати, коли ви відчуваєте, що з вами чи з вашою дитиною щось не так - але вам потрібне підтвердження цього факту. Психолог володіє знаннями, досвідом і можливостями, щоб правильно діагностувати вашу проблему. Саме він може направити вас до психотерапевта або порекомендувати консультацію лікаря-психіатра.

Ви також можете відразу забронювати консультацію психотерапевта - зробіть це, коли вам потрібна не тільки діагностика, але є і бажання негайно піти на психотерапію. Терапія може допомогти вам зрозуміти суть ваших проблем, тому ви можете навчитися бачити їх і боротися з ними. Психотерапевт здатний направити вашу терапію в обраний напрямок, а також запропонувати найкращі методи лікування та реабілітації порушень, які будуть діагностовані у вас під час терапії.

Психотерапевт, як записатись на прийом

Якщо ви відчуваєте, що вам може знадобитися цей вид підтримки - ми радимо вам провести первинну консультацію психолога, психотерапевта, який вислухає ваші проблеми у доброзичливій та безпечній атмосфері та запропонує допомогу. Ви можете обрати спеціаліста самостійно (детальні профілі доступні на нашому веб-сайті) або скористатися допомогою відділу обслуговування пацієнтів за номером гарячої лінії, який завжди порадить вам, до кого записатись на сеанс. Також запис на консультацію психотерапевта можна здійснити безпосередньо в клініках Мedicover Львів та Medicover Ужгород.

Читати далі Закрити опис