Пульмонолог Львів

Пульмонологія - це напрям медицини, пов'язаний із хворобами органів дихання. Пульмонолог - це лікар, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням різних захворювань пов'язаних з органами дихання людини.

Пульмонологія в Medicover

В медичному центрі Medicover ми приймаємо пацієнтів у відділі пульмонології згідно наступного графіку роботи:

Понеділок - п'ятниця: 8.00 - 20.00

Субота: 9.00 - 19.00.

Ви можете записатись на прийом у зручній для вас локації та обрати лікаря-пульмонолога. Наші спеціалісти приймають за наступними адресами:

- м. Львів, вул. Антоновича, 102

- м. Львів, вул. Стрийська, 204

- м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.


Одними з найпоширеніших захворювань в пульмонології є:

- бронхіт,

- пневмонія,

- хронічне обструктивне захворювання легень,

- бронхіальна астма.

Бронхіт - це запальне захворювання, що вражає бронхи та супроводжується кашлем. Розрізняють гострий та хронічний бронхіти. При хронічному бронхіті кашель триває від трьох місяців та супроводжується виділенням мокротиння. Для лікування бронхіту пульмонолог призначає антибактеріальні препарати та бронхорозширюючі засоби.

Пневмонія - це інфекційне захворювання легень, під час якогого у хворого накопичуються слиз та рідина в альвеолах легень. Основними симптомами є: кашель, утруднене дихання, висока температура (понад 39 градусів), свистячі хрипи під час дихання. Пневмонія є причиною високого рівня смертності. Профілактикою пневмонії є: планова вакцинація дітей, чистота в домі, здоровий спосіб життя, який виключає паління.

Хронічне обструктивне захворювання легень - одне з найпоширеніших захворювань, що супроводжується постійною задишкою, кашлем та відкашлюванням мокротиння. Причинами ХОЗЛ є тютюновий дим, забруднене повітря, пил, дим і випари хімічних речовин. Повністю вилікувати ХОЗЛ майже неможливо, але можливо контролювати його перебіг. А саме: відмовитися від паління, уникати забрудненого повітря, вести здоровий спосіб життя.

Бронхіальна астма - це хронічна хвороба що супроводжується періодичними задишками та свистячими хрипами в бронхах. Найбільш поширені причини захворювання: вплив алергенів, спадкова схильність, надмірна вага, часті респіраторні захворювання та ін. Повністю вилікувати бронхіальну астму дуже важко, тому в першу чергу пульмонологи рекомендують уникати подразників, що впливають на її загострення. А для лікування алергії, що є однією з причин захворювання, пульмонологи рекомендують СІТ терапію (специфічну імунотерапію). 

Чим займається пульмонолог?

Пульмонолог - це лікар який займається виявленням та терапією патологій органів дихальної системи. Діагностує та лікує, серед іншого:

- ХОЗЛ та бронхіальну астму,

- пневмонію та бронхіт,

- плеврит,

- кістозний фіброз та ін.

Наші пульмонологи рекомендують записатись на первинну консультацію до спеціаліста з пульмонології у випадку наступних симптомів: 

- сухий чи вологий кашель, 

- задишка, 

- кашель протягом тривалого часу, 

- кашель що супроводжується болями в грудях, 

- сонливість протягом дня. 

Під час першого прийому лікар пульмонолог дізнається від вас про симптоми, історію захворювання та призначить необхідні обстеження органів дихання.

Лікар-пульмонолог здійснює:

- огляд пацієнтів з патологією органів дихання різноманітної складності,

- проводить спірографічні обстеження, 

- проводить діагностично-лікувальні пункції плевральної порожнини,

- інтерпретує результати обстеження органів грудної клітки.

Незважаючи на те, що пульмонологи є спеціалістами з респіраторних захворювань, немає необхідності записуватися до них на прийом при симптомах нежиті чи кашлю внаслідок легких респіраторних інфекцій. Лікарі терапевти та сімейні лікарі займаються такими проблемами.

 

Пульмонолог, як записатись на прийом

Для отримання консультації пульмонолога необхідно записатись на прийом в медичний центр Medicover Львів чи Medicover Ужгород. У нас доступний запис за телефоном гарячої лінії чи онлайн. Для реєстрації на прийом в інтернеті просто перейдіть на сайт medicover.ua, оберіть клініку та заповніть заявку.

Запрошуємо вас ознайомитися на сайті з переліком наших лікарів-пульмонологів, та додатковою інформацією про них. Ви можете обрати будь-якого з них та отримати консультацію в тому медичному центрі Medicover, де приймає обраний вами пульмонолог.

Читати далі Закрити опис

Відгуки