Пульмонолог Ужгород

Пульмонолог не тільки діагностує та лікує екстрені ситуації, але перш за все доглядає за хронічно хворими пацієнтами (наприклад, з астмою, ХОЗЛ або раком легенів). Тому, якщо ви належите до цієї групи, обов’язково проходьте регулярні огляди у свого пульмонолога. Медичний центр Medicover в Ужгороді - це місце, яке гарантує вам постійний і необмежений доступ до лікаря.

Пульмонологія в Medicover Ужгород

Пульмонологія - це галузь медицини, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням респіраторних захворювань. У своїй повсякденній роботі лікар пульмонолог проводить обстеження (наприклад, спірометрію) та опитування пацієнтів, на основі яких він може діагностувати такі захворювання: бронхіальна астма, туберкульоз, муковісцидоз, пневмоконіоз, пневмонія, хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ) ) і пневмоторакс.

Вам слід відвідати пульмонолога щоразу, коли ви помітите тривожні респіраторні симптоми, особливо якщо вони зберігаються протягом тривалого часу. Ці симптоми включають:

- задишка і проблеми з диханням,

- хрипи,

- частий або хронічний кашель,

- відчуття тиску або болю в грудях,

- кровохаркання,

- хронічна втома,

- рецидивуюча пневмонія та ін.

Наші лікарі пульмонологи  в Medicover Ужгород проведуть ретельне медичне опитування з вами, а також призначить відповідні діагностичні тести. Вони можуть включати, наприклад, інгаляційні тести, спірометрію, бронхоскопію, рентген або УЗД легень, а також аналізи крові. Пам’ятайте, що ви проведете всі необхідні діагностичні тести на місці - у нашому закладі Medicover Ужгород.

Чим займається пульмонолог

Пульмонолог в Medicover Ужгород - спеціаліст із захворювань органів дихання.

Здоров’я дихальної системи має важливе значення для нашого загального здоров’я та життя, а також для роботи нашого організму. Тому проблеми з диханням, задишка та захворювання легенів зазвичай викликають тривогу. Щоб не дати їм розвиватися, важливо не тільки вести правильний та здоровий спосіб життя, а й проводити відповідну профілактику. Тож, якщо у вас або вашої дитини проблеми з дихальною системою, не зволікайте і якомога швидше запишіться на прийом до фахівця-пульмонолога.

У завдання пульмонолога входить також навчання пацієнтів, які через свою хворобу змушені користуватися респіраторами або інгаляторами. Лікар цієї спеціалізації має право виконувати біопсії та процедури декомпресії.

Пацієнти часто задаються питанням, коли їм слід звернутися до пульмонолога. Сезонні застуди не потребують консультації з лікарем цієї спеціальності, але хронічний кашель або осиплість, які тривають довший час, так. 

Пацієнти, які палять і працюють на робочих місцях, де вони стикаються з пилом, особливо схильні до розвитку небезпечних респіраторних захворювань. Вони також повинні регулярно відвідувати лікаря пульмонолога, тому що раннє виявлення лікарем навіть невеликих змін в області дихальної системи може ефективно захистити їх від розвитку серйозних захворювань, наприклад пневмоконіозу.

Пульмонолог - це фахівець, який виявляє, діагностує та лікує захворювання дихальної системи (легені, бронхи тощо). Найпоширеніші захворювання, які лікує пульмонолог, включають:

- бронхіальна астма,

- туберкульоз,

- кістозний фіброз,

- рак легенів і дихальної системи,

- обструктивне апное сну (ОБНС),

- хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ),

- пневмоторакс,

- пневмонія та бронхіт,

- пневмоконіоз,

- бронхоектази,

- інтерстиціальна хвороба легенів, та інші.

Лікарі пульмонологи займаються не тільки лікуванням вищезгаданих захворювань, а й профілактикою, спрямованою на мінімізацію ризику їх виникнення.

Пульмонолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Варто пам’ятати, що неліковані респіраторні захворювання, як правило, загострюються відносно швидко - що може викликати не тільки тривожні симптоми, але - в деяких випадках - навіть загрозу для здоров’я та життя. Тому не варто недооцінювати проблеми з диханням. Відкладання візиту до пульмонолога може спричинити розвиток хвороби та її лікування буде набагато складніше, ніж на початкових стадіях.

Щоб записатись на прийом до лікаря пульмонолога в Ужгороді, зателефонуйте нам в медичний центр Medicover Ужгород або скористайтесь зручним пошуком лікаря на нашому сайті, обравши спеціальність “пульмонолог” та місто “Ужгород”. Також ви можете ознайомитись на нашому сайті із досвідом кожного лікаря пульмонолога, які працюють в Medicover Ужгород та обрати для консультації кращого!

Читати далі Закрити опис