Реаніматолог Ужгород

Інтенсивне (екстрене) лікування - це метод лікування хвороб, що загрожують життю. Реанімація - це процес відновлення життєво важливих функцій, які частково втрачені або заблоковані хворобою. Реаніматолог встановлює постійний контроль за відновленням функцій і втручається в процес у разі різкого порушення роботи органів і систем. В цілому реанімація та інтенсивна терапія є найефективнішими та найновішими доступними сьогодні методами запобігання розвитку смертельних наслідків при важких (загрозливих для життя) захворюваннях, їх ускладнень та травм.

Реаніматологія в Medicover Ужгород

Інтенсивна терапія - галузь медицини, що займається діагностикою та лікуванням людей, які перебувають у стані, що загрожує життю, через потенційно зворотну недостатність одного або декількох органів або систем. 

Лікар інтенсивної терапії або іншими словами реаніматолог в клініці Medicover Ужгород займається ситуаціями, коли через хворобу або іншу причину основні життєві функції, такі як дихання, кровообіг, функції ЦНС припиняються або знаходяться під загрозою. Анестезіолог-реаніматолог в Ужгороді також бере участь у  діагностиці причин захворювань, що вимагають лікування у відділенні інтенсивної терапії. Реаніматологи та анестезіологи займаються анестезією для хірургічних втручань, діагностичними та терапевтичними процедурами, післяопераційним наглядом, включаючи знеболююче, та наданням допомоги пацієнтам, які потребують інтенсивної терапії. Група фахівців надає анестезіологічні консультації у всіх  відділеннях клініки.

Чим займається реаніматолог

Реанімація - це процес застосування медичних та апаратних методів для повернення організму до життя у разі надзвичайної ситуації. Якщо пацієнт перебуває у стані, що має на увазі загрозливий для життя стан внаслідок захворювання або його ускладнень, для його стабілізації застосовується інтенсивна терапія. Якщо пацієнт перебуває у стані клінічної смерті і не буде жити без швидкого відновлення втрачених функцій, то процес їх компенсації та відновлення називається реанімацією.

Інтенсивна терапія - це метод цілодобового лікування, що вимагає використання інфузійних методів або методів дезінтоксикації з постійним контролем життєво важливих показників. Апаратний моніторинг реалізується за допомогою кардіомоніторів, газоаналізаторів, електроенцефалографії та інших  пристроїв.

Цими питаннями займається лікар-реаніматолог. Це вузьке спеціалізоване робоче місце, на відділенні інтенсивної терапії. Найчастіше лікарі мають не лише професію реаніматолога, оскільки фахівець отримує диплом анестезіолога та реаніматолога.

Лікар інтенсивної терапії, анестезіолог-реаніматолог займається підбором виду анестезії у передопераційних пацієнтів та моніторингом їх стану після хірургічних операцій.

Реаніматолог, як записатися на прийом в Ужгороді

Консультація реаніматолога потрібна пацієнтам, які планують проведення складних хірургічних втручань у клініці Medicover Ужгород. Якщо у вас є скерування на таку консультацію, ви можете записатись на прийом безпосередньо в клініці в Ужгороді за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17 або зателефонувати нам за номером гарячої лінії 0 800 305 911. Ви також можете скористатись опцією “записатись на прийом” на нашому сайті, вибравши конкретного фахівця за спеціалізацією “анестезіолог” або “реаніматолог” та місто “Ужгород”.

Читати далі Закрити опис
Вибачте, на даний момент немає даних для відображення