Рентгенолог Львів

Рентгенографія одним з найдавніших та основних методів діагностичної візуалізації з використанням рентгенівських променів. Проводить її кваліфікований лікар рентгенолог. Даний фахівець проводить діагностику усіх органів людини та тісно взаємодіє із вузькими спеціалістами: терапевтом, педіатром, хірургом, судмедекспертом та ін.

Рентгенографія в Medicover

Рентгенологи в клініках Medicover Львів та Medicover Ужгород проводять такі обстеження:

- цифрова рентгенографія - один з найпоширеніших методів візуалізації, найчастіше проводиться рентгенографія легень та рентгенографія шийного відділу хребта

- ангіографія - дозволяє візуалізувати кровоносні судини,

- мамографія - використовується при огляді молочної залози.

Рентген кабінети в клініках Medicover обладнані найсучаснішою технікою. Для прикладу, в клініці за адресою м. Львів, вул. Проф.Ковалика 1а (Рясне) встановлено найновішу багатофункціональну та високоякісну радіологічну систему FDR Smart X, яка забезпечує високоточну якість зображення з високою роздільною здатністю завдяки інноваційним розробкам (технологія зменшення опромінення ISS і схема зниження шумів). Чим сучаснішим обладнанням оснащений рентген кабінет, тим менша кількість опромінення під час цифрової рентгенографії. 

Чим займається рентгенолог

До лікаря рентгенолога найчастіше звертаються по скеруванню від інших лікарів або в рамках регулярного огляду і проведення профілактичної рентгенографії легень. Дорослі повинні проходити цифрову рентгенографію легень кожні 2 роки під час періодичних оглядів, а люди, які працюють у шкідливих умовах та курці - раз на рік. Пацієнти, які скаржаться на постійну задишку, тривалий кашель, хронічний біль у грудях або кашльову кровотечу, отримають направлення на цифровий рентген від свого лікаря загальної практики, пульмонолога або кардіолога.

Рентгенографія хребта - це метод візуалізації, який протягом багатьох років використовується для діагностики дефектів постави, запальних або дегенеративних змін, а також у разі травм та болю у хребті. При підозрі на нестабільність хребта проводиться функціональна рентгенографія шийного відділу хребта - пацієнту виконують дві проекції - одна з нахиленою вперед головою, а інша - з відхиленою назад.Єдиним протипоказанням до проведення рентгенографії хребта є вагітність.

Перед початком оглядової рентгенографії повідомте лікаря про ліки, які ви приймаєте, та надайте результати попередніх досліджень разом із датами їх виконання.

Лікар рентгенолог - це фахівець, до якого слід звернутися у разі виникнення будь-яких тривожних симптомів. Під час візиту проводиться відповідний огляд, завдяки якому можна виявити причину проблем зі здоров'ям. Варто знати, що консультація рентгенолога необхідна не тільки на початку лікування, але також під час або після його завершення. Проведені обстеження дозволяють оцінити ефективність лікування. 

Не існує конкретної періодичності, з якою можна проводити рентгенологічне обстеження, проте цифровий рентген проводиться лише тоді, коли обстеження обґрунтоване, і лише на підставі направлення лікаря.

Рентгенолог, як записатись на прийом

Якщо ви отримали скерування на рентген від свого лікаря в Medicover, то найзручніше записатись до рентгенолога безпосередньо в клініці. В іншому випадку, скористайтесь зручним пошуком лікаря на сайті або телефоном гарячої лінії.

Читати далі Закрити опис

Відгуки