Репродуктолог Ужгород

Репродуктолог займається діагностикою безпліддя як жінок, так і чоловіків, проводить діагностичні процедури та процедури, спрямовані на настання вагітності, супроводжує запліднення ін вітро (екстракорпоральне запліднення).

Якщо діагностовано безпліддя, це не означає бездітність. Сучасна медицина завдяки методам допоміжних репродуктивних технологій призводить до того, що 80% безплідних пар досягнуть бажаної вагітності та народять здорову дитину або дітей. Серед пар, які звертаються за допомогою до лікування безпліддя в Ужгороді, проблема може виникнути як з боку чоловіків, так і з боку жінок.

Репродуктологія в Medicover Ужгород

Безпліддя визначається як неможливість завагітніти після 12 місяців регулярних незахищених статевих актів. Існує ряд обстежень, які можна провести, щоб визначити причину проблем з народжуваністю. Зазвичай вони включають фізичний огляд, аналіз сперми, аналізи крові та спеціальні процедури. У рамках консультації лікар репродуктолог в клініці Medicover Ужгород обговорює багато аспектів здоров’я та призначає ряд діагностичних досліджень для визначення причини безпліддя, які дозволяють обрати правильний курс лікування для настання вагітності.

Medicover Fertility в Ужгороді має комплексну пропозицію та лабораторне обладнання, що дозволяє проводити повну діагностику та лікування за новітніми методами. Важливо також, що у клініці  доступні фахівці з репродуктивної медицини та лікарі інших вузьких спеціалізацій.

Клініка Medicover Fertility в Ужгороді надає пацієнтам широкий спектр послуг, починаючи від повної діагностики, базових методів лікування, закінчуючи програмами екстракорпорального запліднення та додатковими процедурами, що підвищують ефективність запліднення.

Чим займається репродуктолог

Варто записатись на прийом до гінеколога репродуктолога в Ужгороді:

- якщо ви принаймні рік безуспішно намагалися зачати дитину,

- після півроку старань, у разі попередньої гінекологічної чи абдомінальної операції,

- у разі невдалих спроб завагітніти вдруге, якщо від першої вагітності минуло кілька років,

- після 35 років (у жінки),

- після операції на яєчках (у чоловіка),

- після запалення в черевній порожнині (жінки) та грижі (чоловіки).

Під час візиту лікар проводить медичне опитування,  гінекологічний огляд та ультразвукове дослідження. Для того, щоб діагностувати причини безпліддя, лікар репродуктолог може призначити додаткові лабораторні дослідження або обстеження. Також репродуктолог може скерувати на консультацію фахівця в галузі ендокринології, андрології чи урології в клініці Medicover в Ужгороді.

Як підготуватись до консультації репродуктолога? Візьміть з собою на прийом до лікаря результати ваших обстежень. Якщо були виконані будь-які операційні процедури, принесіть відповідні документи. У разі ЕКО запліднення - протоколи процедур. Запишіть всі ліки та добавки, які ви регулярно приймаєте.

Репродуктолог, як записатись на прийом в Ужгороді

Ви можете записатись на прийом репродуктолога в реєстратурі клініки Medicover Fertility в Ужгороді або по телефону. Але найбільше інформації про лікаря  репродуктолога ви зможете знайти на нашому сайті medicover.ua в розділі “Лікарі”. Просто виберіть з випадаючого списку спеціальність “репродуктолог” та місто “Ужгород” і ви зможете ознайомитись із профілями і досвідом наших лікарів. Після вибору спеціаліста, скористайтесь опцією “записатись на прийом” і адміністратор клініки підбере для вас найзручніший час візиту.

Читати далі Закрити опис