Терапевт Ужгород

Терапевт - це лікар, який діагностує та лікує внутрішні захворювання. Саме лікарі цієї спеціалізації є лікарями первинної ланки у разі наявної сукупності різних захворювань та недуг.

Терапія - це галузь медицини, яка займається хворобами та недугами внутрішніх органів - включаючи дихальну, кровоносну, травну, м’язову та кістково-суглобову системи. Лікар терапевт  спеціалізується на їх діагностиці та лікуванні.

Терапія в Medicover Ужгород

Лікарі терапевти в клініці Medicover Ужгород - це всебічно освічені спеціалісти: вони знають і можуть оцінити роботу кожного внутрішнього органу, завдяки чому здатні асоціювати різні симптоми і на їх основі діагностувати захворювання. Вони також володіють знаннями про ендокринні, ревматологічні, гастрологічні, гематологічні та алергологічні захворювання, завдяки яким можуть оцінити, наскільки серйозним є дане захворювання та чи потребує воно подальшої діагностики або більш спеціалізованого лікування, а також у разі необхідності направити пацієнта до лікаря певної спеціалізації.

На консультацію терапевта в Ужгороді варто звернутися при наявності таких симптомів:

- кашель,

- лихоманка,

- хронічний головний біль, часті мігрені,

- нудота, блювота

- задишка

- прискорене серцебиття,

- біль у животі,

- запор,

- кров у сечі або калі,

- проблеми з підтриманням належної маси тіла, різка зміна маси тіла,

- безсоння,

- постійний пригнічений настрій.

Також наші терапевти допоможуть, якщо у вас є вже діагностовані захворювання, серед яких:

- цукровий діабет,

- інсулінорезистентність,

- надмірна вага або ожиріння,

- порушення обміну речовин,

- аутоімунні захворювання: Хашимото, атопічний дерматит, псоріаз, вітіліго, розсіяний склероз, хвороба Крона, виразковий коліт, целіакія,

- порушення функціонування імунітету: повторні інфекції верхніх дихальних шляхів та сечостатевої системи, часті інфекції,

- гастроентерологічні захворювання: синдром роздратованого кишечника (СРК), виразка, рефлюкс, гастрит, наявність Helicobacter pylori,

- проблеми зі шкірою: вугри, кропив’янка, висип,

- харчова та / або інгаляційна алергія,

- харчова непереносимість,

- харчова гіперчутливість,

- новоутворення: колоректальний рак, поліпи, а також після променевої та / або хіміотерапії.

В Ужгороді також доступна послуга “терапевт на дім”, яка передбачає виїзд спеціаліста за вказаною адресою.

Чим займається терапевт

Під час візиту приватний терапевт в клініці Medicover Ужгород проводить детальну діагностику, що складається як з опитування, так і з фізичного огляду, а також у разі виникнення сумнівів або необхідності провести більш детальний аналіз, пов’язаний із певною частиною тіла, він видає направлення до лікаря іншої спеціалізації: кардіолога, нефролога чи невропатолога.

У разі внутрішніх захворювань, які належать до компетенції терапевта, наприклад, захворювання горла, нижніх дихальних шляхів тощо - він призначає ліки, дає рекомендації, видає лікарняний лист. Лікар терапевт також займається профілактикою, тому проводить вимірювання артеріального тиску, пальпацію черевної порожнини або щитовидної залози, огляд вуха, видає направлення на профілактичну здачу крові або аналізи сечі, або рекомендує захисну вакцинацію.

Варто знати, що терапевт - це не те саме, що сімейний лікар. Обидві ці спеціалізації часто плутають між собою. Лікар терапевт лікує тільки дорослих. Сімейний лікар лікує цілі родини, а оскільки він займається пацієнтами різного віку, а також дітьми та людьми похилого віку, крім знань у сфері внутрішніх хвороб, він також має знання в галузі педіатрії та геріатрії.

Терапевт, як записатись на прийом в Ужгороді

Консультація терапевта проводиться за попереднім записом. Ви можете обрати фахівця на нашому сайті, вибравши з випадаючого списку спеціальність “терапевт” та місто “Ужгород”. Ознайомившись з профілями лікарів та їх досвідом, ви можете скористатись опцією “записатись на прийом” до конкретного спеціаліста. Запис на консультацію можна здійснити також безпосередньо в клініці Medicover Ужгород або по телефону. Адміністратор клініки підбере найзручнішу дату і час візиту.

Читати далі Закрити опис

Відгуки