Лікар ультразвукової діагностики Ужгород

Ефективне лікування неможливе без точного діагнозу. Тому в Medicover Ужгород ми пропонуємо доступ до широкого спектру обстежень, які полегшують правильне встановлення діагнозу та контроль за станом здоров’я пацієнта і проводяться кваліфікованими лікарями ультразвукової діагностики.

Ультразвукова діагностика в Medicover Ужгород

Ультрасонографія - це неінвазивний діагностичний метод, який використовує явище поширення, розсіювання та відбивання ультразвукових хвиль на межі різних органів тіла. Частота, що використовується в медицині, становить 2-50 МГц. У нас є найсучасніші ультразвукові апарати з датчиками для обстеження всіх органів. Усі пристрої оснащені програмним забезпеченням для перевірки кровотоку в судинах, тобто доплерографією. Лікарі ультразвукової діагностики з багаторічним досвідом проводять повний спектр досліджень в клініці Medicover Ужгород.

В рамках УЗД внутрішніх органів в Ужгороді ми пропонуємо всі види обстежень, зокрема:

- УЗД органів черевної порожнини,

- УЗД щитоподібної залози,

- УЗД вагітності, гінекологічне УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз,

- УЗД нирок,

- УЗД простати, калитки,

- УЗД серця(ехо серця),

- Доплерографія венозних і артеріальних судин.

Чим займається лікар ультразвукової діагностики

В теперішній час ультразвукове обстеження, або скорочено УЗД, є одним з найбільш часто виконуваних медичних оглядів. Чому? Воно дозволяє вчасно виявити тривожні зміни у внутрішніх органах і, що дуже важливо, абсолютно не становить загрози для здоров'я пацієнта. Завдяки цьому його можна виконувати з такою періодичністю, як це необхідно.

УЗД рекомендується особливо в таких ситуаціях:

- діагностика ортопедичних травм - м’язів, зв’язок та інших м’яких тканин;

- оцінка швидкості і напрямку кровотоку в судинах, т. зв. доплерографія;

- обстеження УЗД органів черевної порожнини.

При дослідженні використовуються нечутні для людського вуха ультразвукові хвилі, які надсилаються на досліджувану ділянку тіла за допомогою датчика, обраного лікарем ультразвукової діагностики. Відбиття, яке відбувається всередині тіла, дозволяє отримати зображення на екрані монітора. Процес  дослідження не є складним - лікар ультразвукової діагностики наносить на обстежувану частину тіла відповідний гель, а потім переміщує зонд по шкірі. УЗД проводиться лежачи.

УЗД значно полегшує діагностику. Як одне з небагатьох досліджень, здатних показати внутрішню частину суглоба, воно чудово ілюструє наслідки контузій та травм. Крім того, УЗД дозволяє визначити причину болю в животі, набряку, помітити грудочки та новоутворення, помітити утворення каменів у нирках, підтвердити вагітність на ранніх термінах, відстежувати ріст та здоров’я плоду та виявляти інші захворювання:

- пошкодження м’язів, зв’язок, нервів, меніска,

- аневризми аорти,

- камені в жовчному міхурі,

- камені в нирках

- захворювання підшлункової залози,

- хворобу Хашимото,

- інші захворювання.

Лікар ультразвукової діагностики, як записатись на прийом в Ужгороді

Для проведення УЗД вам не потрібно направлення від лікаря. Все, що вам потрібно зробити, це записатись на прийом в безпосередньо клініці Medicover Ужгород, і ми протягом 30 хвилин, без черг, проведемо для вас УЗД з описом. Записатись на візит можна також по телефону або онлайн через сайт, вибравши конкретного лікаря ультразвукової діагностики і скориставшись опцією “записатись на прийом”.

Читати далі Закрити опис
<< 1 2 > >>

Відгуки