Судинний хірург Львів

Судинний хірург (ангіохірург) займається діагностикою та хірургічним лікуванням захворювань, що протікають в кровоносних судинах, зокрема венах та артеріях, а також лімфатичних судинах. Він спеціалізується на гострих та хронічних захворюваннях кровоносних та лімфатичних судин, за винятком тих, що належать до центральної нервової системи та великих судин, якими займаються кардіологи, кардіохірурги та нейрохірурги.

Судинна хірургія в Medicover

Операції, проведені судинним хірургом рятують життя, оскільки вони відкривають судини, розширюють просвіт судин і не дають тромбу потрапляти до серця. Також  судинні хірурги в Medicover допомагають поліпшити естетику зовнішнього вигляду тіла - завдяки усуненню павутинних вен і варикозного розширення вен.

Наші спеціалісти з судинної хірургії допоможуть вам у лікуванні таких захворювань:

гемангіома

«судинні зірочки»

порушення судинної трофіки

варикозна хвороба

облітеруючий атеросклероз

синдром діабетичної стопи

механічні травми судин

Чим займається судинний хірург?

Консультація судинного лікаря необхідна пацієнтам, які потребують візиту через підозру на судинні захворювання. Пацієнти, які борються із запальними захворюваннями кровоносної системи, синдромом діабетичної стопи або варикозним розширенням вен, звертаються за допомогою до фахівця з судинної хірургії. Прийом до судинного хірурга повинні запланувати пацієнти із підозрою на емболію, включаючи емболію легенів. Судинний лікар також займається лікуванням запальних аневризм, новоутворень судинної системи. Хвороби, які лікує фахівець, також включають хронічні венозні виразки або тромбоемболічні запалення.

До судинного хірурга в Medicover слід звернутися при наявності таких симптомів:

з'явилися проблеми з кровообігом: набряки, судоми, павутинні вени, варикозне розширення вен, поколювання та/або проблеми з ходьбою, відчуття сильного холоду або відсутність відчуття (наприклад, в кінцівці) у поєднанні з порушенням кровообігу;

помітні мимовільні синці або судини стають крихкими, тріскають;

вам холодно, коли іншим тепло, або пальці рук і ніг занадто холодні;

виникли ускладнення після процедури, проведеної на судинах.

Також лікар проводить фізичний огляд. Під час консультації судинні хірурги у Львові та Ужгороді проводять детальне інтерв’ю з пацієнтом та  додаткові обстеження, такі як доплерографія судин кінцівок, УЗД судин дуги аорти, обстеження судин нирок, черевного відділу аорти. Доплерографічне дослідження є неінвазивним і дуже корисним для діагностики багатьох захворювань. Воно дає відповідь на питання, чи правильно відбувається потік крові - де вона тече повільніше, де тече швидше, або йде назад, що може свідчити, наприклад, про недостатність венозного клапана. Крім того, ультразвукове дослідження Доплера дає зображення ємності та перерізу досліджуваних артерій та вен, і таким чином дозволяє виявити можливе звуження артерій, викликане атеросклерозом, ризик венозної тромбоемболії або інших захворювань судин живота, шиї, кистей рук та ніг.

Судинний хірург, як записатися на прийом?

Запис до лікаря зі спеціалізацією судинного хірурга в клініці Medicover можна здійснити у обраному медичному центрі особисто, по телефону або через систему онлайн-резервування, скориставшись опцією "записатися на прийом". У системі пошуку виберіть спеціалізацію «судинний хірург» та місто, наприклад «судинний хірург Львів».

Візит до судинного хірурга потребує відповідної підготовки - перед відвідуванням рекомендуємо зібрати всю наявну медичну документацію, яка допоможе правильно діагностувати захворювання та підібрати відповідні методи лікування.

Читати далі Закрити опис

Відгуки