Корекція (підтяжка) живота є однією з найбільш популярних пластичних процедур у сучасних жінок. Без сумніву, всі хочуть залишатися привабливими та стрункими, однак «чужі» кілограми можуть зіпсувати будь-який імідж та унікальний стиль.

Ефективним та швидким методом корекції є сучасна пластика живота, ціна якої є доступною для всіх клієнтів!

Процедура абдомінопластики є абсолютно безпечною для здоров’я, оскільки виконується кваліфікованими лікарями з використанням сучасного комп’ютерного обладнання. Пластика виконується лише після повного обговорення плану дій з клієнтом – тож ризик мінімальний, а результат перевершить усі очікування!

Показання до пластики живота

Абдомінопластика (як і більшість процедур сучасної пластичної хірургії) спрямована на покращення естетичного вигляду. Під час операції, окрім жирових відкладень, лікар видаляє зайві ділянки шкіри, яка розтягнулася через стрімкий набор ваги.

Медичних показань для виконування пластики живота немає – остаточне рішення приймає лиш клієнт, однак загальними рекомендаціями до абдомінопластики є такі випадки:

  • зайва вага, яка була набута внаслідок неправильного харчування;
  • наявність специфічних складок чи розтяжок на шкірі живота;
  • наявність медичних показань (після обстеження), на основі яких рекомендована пластична корекція живота;
  • виникнення розтяжок після пологів (у жінок, які вже народжували).

Підготовка та виконання абдомінопластики

Спеціальних вимог щодо підготовки до корекції живота немає, однак лікарі рекомендують утримувати дієту за 1 – 2 тижні до операції.

У Медичному центрі Медікавер абдомінопластика виконується під наркозом з використанням апарата штучної вентиляції легенів. Лікар видаляє залишки шкіряного покрову, нормалізуючи загальний стан мускулатури черева. Жирові відкладення та стрічки-«розтяжки» також видаляються.

Загальний термін операції – до трьох годин, після чого клієнт залишається у стаціонарі ще на декілька днів. Період раннього відновлення після виконаної абдомінопластики складає 10 – 11 діб, повного відновлення – до двох місяців. Видимих швів, слідів уколів чи розтяжок на шкірі не залишається.

Хірургічна корекція живота – це вибір тисяч сучасних жінок України. Такі процедури допомагають швидко скинути зайву вагу, зробивши це максимально ефективно і головне – абсолютно безпечно.