Лазерна епіляція є однією з найпопулярніших процедур для видалення небажаного волосся. Процедура є безпечною та надзвичайно ефективною.

Косметологи Медичного центру Медікавер проводять лазерне видалення волосся із зон бікіні, обличчя, пахв, ніг, рук, стегон, колін, живота, кистей рук та будь-якої іншої частини тіла. Ціна лазерної епіляції залежить від зони й площі: чим вона більша, тим вищою є вартість.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція – це процедура, котра позбавляє від небажаного волосся за допомогою лазерного імпульсу, що руйнує волосяну цибулину. Щоби видалити волосся назавжди потрібно провести кілька процедур, тому що кожна волосинка має кілька стадій росту: частину з них ми бачимо на поверхні шкіри, а інша тільки зароджується у цибулинках.

Лазер впливає не на кожну волосину окремо, а на ділянку шкіри площею в середньому 14 мм.

Безперечною перевагою лазерної епіляції є відсутність болю під час процедури, коли шкіра не пошкоджується, а вплив відбувається одразу на групу фолікулів, і волосся з великих ділянок видаляється за короткий час.

Переваги лазерної епіляції в Медичному центрі Медікавер

Лазерний апарат DUETTO Light D, Quanta System (Італія), який використовують косметологи Медікавер, є ексклюзивною комбінацією двох променів: александритового, визнаного золотим стандартом епіляції, та неодимового. Залежно від фототипу шкіри, а також від кольору й товщини волосся використовується один із них або ж два одночасно. Така комбінація має назву MixТ Technology та дає змогу безпечно видаляти волосся на засмаглій або ж природньо темній шкірі.

Такий комбінований вплив на волосся дозволяє позбутися 90% небажаного волосся. Слід розуміти, що 100% волосся назавжди не здатна видалити жодна із сучасних косметологічних технологій, тому що всі люди мають певну кількість «сплячих» фолікулів, котрі будь-якої миті можуть прокинутись.

Переваги лазерної епіляції у Медікавер:

  • є ефективною для шкіри будь-якого фототипу (у тому числі й засмаглої)
  • є безпечною для шкіри різних типів: надчутливої, гормонозалежної
  • досягає результату при меншій кількості процедур із більшим інтервалом між ними
  • дозволяє позбутися такого явища, як вростання волосин.

Скільки потрібно зробити процедур?

Кількість процедур залежить від багатьох індивідуальних факторів, зокрема, від гормонального фону. Зазвичай потрібно пройти від 5 до 8 процедур з інтервалом у приблизно 6 тижнів, щоби ріст волосся на обличчі та тілі перестав надокучати.

Але вже після першого візиту до косметолога Медікавер ви побачите результат, який очікували – волосся видалиться.

Процедури лазерної епіляції проходять дуже швидко. Наприклад, для епіляції ділянки верхньої губи достатньо трьох хвилин, пахви – 5-10 хвилин, тотального бікіні – 15-20 хвилин.

 

Протипокази до лазерної епіляції

Лазер – це просто енергія світла й тепла, котра впливає вибірково на волосяні фолікули, відповідно немає жодного впливу на кров, лімфовузли, судини, репродуктивні органи тощо. Ймовірність опіків також зведена до мінімуму, якщо процедуру проводить досвідчений спеціаліст.

Хоч використання лазерних променів є безпечним, та все ж є певні стани, при яких цю процедуру не проводять – це:

  • вагітність та годування грудьми
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації
  • хронічні інфекції з повільним перебігом (типу туберкульозу)
  • гострі й хронічні гнійні процеси будь-якої локалізації
  • злоякісні новоутвори
  • пошкодження шкіри (подряпини, тріщини, порізи тощо) у ділянках впливу лазеру.

Епіляція волосся за допомогою лазеру є найоптимальнішим способом для позбавлення небажаного волосся. І хоч один сеанс обійдеться вам дорожче, ніж сеанс воскової чи іншої механічної епіляції, але жоден з інших альтернативних способів не дасть вам такого тривалого результату, як лазерна епіляція. Особливо, якщо її виконує досвідчений косметолог в медичному центрі з європейським рівнем обслуговування, яким є Медичний центр Медікавер.