АКЦІЯ ДО ДНЯ МАТЕРІ. ДАРУЄМО БЕЗКОШТОВНИЙ ЦИКЛ ЗАПЛІДНЕННЯ IN VITRO ВАРТІСТЮ 33 770 ГРН. #1

АКЦІЯ ДО ДНЯ МАТЕРІ. ДАРУЄМО БЕЗКОШТОВНИЙ ЦИКЛ ЗАПЛІДНЕННЯ IN VITRO ВАРТІСТЮ 33 770 ГРН.

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗІГРАШУ.

Мережа медичних центрів Медікавер Україна вітає з Міжнародним Днем Матері! З нагоди свята ми провели розіграш трьох безкоштовних* циклів запліднення In Vitro. Під час реєстрації для участі у розіграші, кожен учасник отримав персональний код.

Перемогли учасники з наступними кодами:

  • 118 - м. Львів
  • 245 - м. Ужгород
  • 303 - м. Дніпро.

Очікуйте дзвінка від особистих координаторів Медікавер, які ознайомлять вас з подальшими діями.

УВАГА! Решта учасників розіграшу отримують одноразову знижку 1500 грн. на цикл запліднення In Vitro. Дана пропозиція діє до 31 травня 2019 року.

Довідка за телефоном 0-800-305-911 (безкоштовно для всіх операторів України).

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ ДО ДНЯ МАТЕРІ:

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Організатор акції до Дня матері (надалі – акція): ПП «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНТЕРСОНО», місцезнаходження якого – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Інтерсоно).

1.2. Розіграш 1 безкоштовного* циклу запліднення In Vitro вартістю 33 770 грн.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 15.04.2019 по 12.05.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Львів за адресою: м.Львів, вул.Антоновича, 102

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» -«Жіноча консультація № 2 м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1.Взяти участь в акції може пара (жінка та чоловік) чи жінка, у яких лікар Інтерсоно виявив покази до запліднення InVitro (надалі – учасник акції).

3.2. Акція не розповсюджується на послуги сурогатного материнства, донації ооцитів та іноземних пацієнтів.

3.3. Акція розповсюджується лише на первинних пацієнтів, які не мають завершених циклів ЕКО в мережі мед. закладів Медікавер Україна.

3.4. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

УМОВИ АКЦІЇ

4.1. В період акції кожна пара (жінка та чоловік) чи жінка, що підходять під умови акції, можуть взяти участь у розіграші 1 безкоштовного* циклу штучного запліднення In Vitro вартістю 33 770 грн.

4.2.

*Безкоштовний цикл запліднення In Vitro означає продаж за 1 грн.

*Безкоштовний цикл запліднення In Vitro означає продаж за 1 грн.

4.3.Знижка поширюється на наступні послуги:

Пункцію фолікулів та аспірацію ооцитів; Інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3 яйцеклітин; культивування яйцеклітин та ембріонів людини; перенос ембріонів в порожнину матки.

4.4. Для участі в розіграші безкоштовного* циклу потрібно:

  •  укласти угоду з «Інтерсоно»;
  • відвідати безкоштовну** консультацію лікаря-репродуктолога, та заповнити заявку на сайті www.medicover.ua/uk ;
  • аповнити Анкету на розіграш безкоштовного* циклу під час консультації з лікарем-репродуктологом.

4.5. Вибір переможців відбудеться 13 травня 2019 за допомогою рандомного способу посеред усіх учасників акції.

4.6.Оголошення результатів акції відбудеться 13 травня 2019 шляхом публікації новини на сайті www.medicover.ua/uk

4.7. Переможець акції, має можливість розпочати лікування протягом 2-ох календарних місяців від дати оголошення результатів.

4.8.Усі обстеження, рекомендовані лікарем пара чи жінка проходять в Інтерсоно.

4.9. Якщо під час акції лікар призначає додаткові послуги, які не входять у перелік послуг акції учасник акції додатково оплачує їх. За медикаменти, які лікар призначає під час дії акції учасник акції оплачує додатково.

5.ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції