НЕ БУДЬ БАЙДУЖОЮ – ЗРОБИ ЦИТОЛОГІЮ #1

НЕ БУДЬ БАЙДУЖОЮ – ЗРОБИ ЦИТОЛОГІЮ

У Всесвітній день боротьби із раком у Європейській мережі медичних закладів Медікавер в Україні стартує соціальний проект #небайдужа. Його мета – запобігти поширенню раку шийки матки. Зробити це можна шляхом вчасної діагностики передракових патологічних станів та легкому їх лікуванню.

З 4 лютого по 7 березня 2019 року пацієнтки усіх медичних закладів Медікавер в Україні зможуть зробити цитологію лише за 1 грн. Єдина умова для того, щоби отримати акційний купон на процедуру – це бути пацієнтом Медікавер та у період з 4 по 28 лютого пройти й оплатити консультацію будь-якого лікаря.

Рак шийки матки – одна з найпоширеніших форм раку у жінок. За статистикою він щороку вбиває понад 2,5 тисяч українок працездатного віку. Змінити цю страшну статистику може лише якісний і добре організований скринінг, який виявлятиме патологічні зміни на ранніх стадіях. Адже рак шийки матки занедбаних ІІІ та ІV стадій дуже рідко піддається лікуванню, тому найчастіше закінчується смертю.

Як врятуватись? – Щороку проходити профілактичний огляд у гінеколога, який обов’язково включає цитоморфологічне дослідження.

Якщо раптом ти цього ще не зробила, #небайдужа подбала і підготувала для тебе цитологію всього лише за 1 грн.

З 4 по 28 лютого 2019 року (включно) після прийому у будь-якого лікаря Медікавер, при оплаті послуги у касі, отримай купон на акційне цитоморфологічне дослідження. Скористатися купоном ти можеш сама або твої донька, мама чи подруга – хто є для тебе НЕбайдужий і кому ти його подаруєш.

Пройти обстеження можна у період з 4 лютого по 7 березня 2019 року.

Забір матеріалу проводить лікар акушер-гінеколог Медікавер виключно за попереднім записом. При оплаті послуги, віддай касиру купон – тільки його наявність гарантує вартість забору матеріалу та цитоморфологічного дослідження в 1 грн.

Результати надаються онлайн (не потрібно додатково йти до лікаря) – завжди є доступними у твоїй медичній картці на сайті.

ОФІЦІЙНІ УМОВИ #небайдужа

Запис на процедуру та додаткова інформація про #небайдужа – за телефоном 0-800-305-911 (безкоштовно для всіх операторів України).

Схожі Акції