Медікавер підписав договір з Національною службою здоров'я України

З 1 жовтня 2018 приватні поліклініки Медікавер у Львові та Ужгороді надають первинну медичну допомогу безкоштовно, згідно з переліком первинних медичних послуг, гарантованих державою.

Це означає, що з жовтня громадяни, котрі підписали Декларації з лікарями Медікавер (сімейними, терапевтами та педіатрами), безкоштовно отримують медичні послуги, передбачені Наказом Міністерства Охорони Здоров’я «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» від 19.03.2018 р. З повним переліком медичних послуг у межах первинної медичної допомоги за групами пацієнтів можна ознайомитися на сайті МОЗ.

Окрім електронної Декларації з лікарями первинної медичної ланки усі пацієнти Медичних укладають персональні Договори про надання медичних послуг. Цей документ є додатковою гарантією для пацієнта, що у медичних закладах Медікавер він отримає послуги високої якості, відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо, що обрати сімейного лікаря, терапевта чи педіатра Медікавер та підписати з ним Декларацію можна у медичних закладах Львова: у Поліклініці на вул. Стрийській, 204 та у Медичному центрі на вул. Антоновича, 102, а також в МЦ Медікавер в місті Ужгород, що розташований за адресою вул. Вілмоша Ковача, 17.

Для отримання інформації про графік роботи лікарів та для запису на прийом, телефонуйте: 0-800-305-911 (безкоштовно по Україні).

 

 

Роз’яснення умов надання первинної медичної допомоги (ПМД) пацієнтам, лікарями які надають ПМД ПП «Медичний центр «Інтерсоно»

1) Порядок надання послуг ПМД

Пацієнт, який уклав договір про надання ПМД з ПП «Медичний центр «Інтерсоно» (далі – декларант) може розпочати отримувати ПМД у ПП «Медичний центр «Інтерсоно» (далі – Медичний центр), лише після того, як система «Електронне здоров’я» активує дані пацієнта. Цей процес може становити від 24 годин до 7 днів з моменту укладення декларації.

Надання здійснюється відповідно до режиму роботи Медичного центру та годин прийому пацієнтів лікарем  з надання ПМД (Розділ ІІ п.10 Наказу МОЗ України №504 від 19.03.2018р.).

Усім декларантам, в тому числі з хронічними захворюваннями, а також для проходження профілактичних оглядів медична допомога надається планово, в рамках робочих годин лікаря з надання ПМД (далі – довіреного лікаря).  При відсутності вільних годин прийому довіреного лікаря, декларант має можливість отримати цю послугу у іншого лікаря Медичного центру  на комерційній основі.

У випадку звернення декларанта у якого зафіксовано гострий стан :

1)       Декларант повинен записатись на прийом до свого довіреного лікаря на найближчий час прийому;

2)       У випадку відсутності вільних годин прийому у довіреного лікаря у день звернення, декларанту пропонується пройти обстеження у найближчий можливий час у іншого лікаря з надання ПМД за умови наявності вільних годин;

3)      Якщо стан пацієнта це дозволяє, то рекомендується викликати бригаду швидкої медичної допомоги в разі прогресуючого погіршення стану

У разі виникнення невідкладного стану при гострому розладі фізичного чи психічного здоров’я пацієнта, внаслідок якого пацієнт потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, якщо такий розлад стався під час прийому пацієнта лікарем з надання ПМД, лікар з надання ПМД повинен викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги та до її прибуття надати пацієнту відповідну медичну допомогу.

ПМД надається пацієнтам відповідно до режиму роботи , який самостійно визначається Медичним центром. .З даною інформацією декларанти можуть ознайомитись на сайті www.medicover.ua , у кутку споживача, приміщенні Медичного центру або за номером телефону 0800305911.

Усі консультації лікарів вторинної та третинної медичної допомоги та аналізи, які не входять в перелік надання ПМД або які було пройдено/здано декларантом без скерування довіреного лікаря, надаються декларантам на комерційній основі відповідно до «Переліку послуг та їх вартості», які діють у Медичному центрі.

 

2)  Обслуговування декларантів на час відсутності довіреного лікаря (відпустка, відрядження, перебування на лікарняному тощо)

З метою забезпечення безперервного надання ПМД у випадку відсутності довіреного лікаря (відпустка, відрядження, перебування на лікарняному, тощо) декларантам пропонується пройти обстеження у іншого лікаря з надання ПМД на безкоштовній основі, відповідно до графіку роботи або у будь-якого лікаря Медичного центру, який не надає ПМД – на комерційній основі.

 

3)  Порядок проведення профілактичних оглядів.

Довірені лікарі (педіатри або сімейні лікарі) здійснюють первинний патронаж до новонародженого лише після підписання декларації з новонародженим від імені законних представників та після узгодження часу виїзду із самим лікарем.

Профілактичні огляди дітей здійснюються з такою періодичністю:

·                     Не менше 1 разу до місячного віку за умови заключення і підтвердження декларації.

·                     Дітей, віком до одного року: у віці до 6 місяців щомісячно, потім в 9 та 12 місяців лікар оглядає дитину в амбулаторних умовах.

·                     З 1 року до 3 років профілактичний огляд проводиться 1 раз на 6 місяців.

·                     З трьох років один раз на рік.

Огляд дитини перед початком відвідування дошкільного навчального закладу та школи, між класами, перед вступом у ВУЗ проводиться довіреним лікарем безкоштовно, а вузькими спеціалістами – на комерційній основі.

Дорослі пацієнти можуть пройти безкоштовно профілактичний огляд у терапевта або сімейного лікаря 1 раз на рік згідно порядку надання ПМД. Рішення про необхідність виїзду приймає  лікар, з яким підписана декларація , після особистого спілкування з пацієнтом.

 

4)  Безкоштовні аналізи

За скеруванням довіреного лікаря з надання ПМД після огляду  декларант безкоштовно може здати (згідно наказу МОЗ України №504 від 19.03.2018р.):

1.    Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

2.   Загальний аналіз сечі.

3.   Глюкоза крові.

4.   Загальний холестерин.

5.   Вимірювання артеріального тиску.

6.   Електрокардіограма.

7.   Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

8.   Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Здача даних аналізів є рекомендованою для декларантів 1 раз на рік (профілактично), але в процесі лікування аналізи можуть здаватись для корекції лікування у необхідний кількості (за умови наявності скерування довіреного лікаря).

Якщо пацієнт з приводу будь-якого захворювання, в т.ч. гострого стану здає аналізи без скерування довіреного лікаря, то оплачує їх самостійно відповідно до цін зазначених в «Переліку послуг та їх вартості».

 

5)  Порядок видачі рецепту за Урядовою програмою «Доступні ліки»

Згідно урядової програм «Доступні ліки» декларанти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. У відповідності до визначеного переліку діючих речовин препаратів, які входять до програми «Доступні ліки».

Виписування рецептів здійснюватися лише під час надання консультативної допомоги під час прийому в Медичному центрі. При виїзді на дім виписка рецептів по Програмі «Доступні ліки» не проводиться.

Порядок виписування рецептів здійснюється відповідно до Наказу МОЗ України № 360 від 19.07.2005р. «Про затвердження Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків».

Для одержання ліків безкоштовно або з частковою доплатою декларант повинен звернутись в аптеку з позначкою «Доступні ліки».

6)  Умови отримання довідок

У випадку необхідності отримання довідки, декларант повинен уточнити в довіреного лікаря можливість її отримання (чи входить в компетенцію даного лікаря та Медичного центру в цілому видавати такі довідки). У випадку підтвердження можливості отримання необхідної довідки декларанти можуть отримати її в плановому порядку, в рамках робочих годин довіреного лікаря на безкоштовній основі.

У випадку небажання/відсутності можливості очікувати планового візиту, декларант може отримати необхідні довідки у іншого лікаря Медичного центру на комерційній основі, за умови, що видача таких довідок входить в компетенцію даного лікаря та Медичного центру в цілому.

Прізвище таs ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті