Алерголог Львів

Алергологія - вивчає алергічні реакції організму людини на різні алергени та захворювання пов'язані з цим, а також причини їх виникнення. Наші спеціалісти в напрямку алергології діагностують та лікують такі захворювання, як: бронхіальна астма, алергічні реакції, сезонний і цілорічний алергічний риніт, атопічний дерматит, харчова алергія, алергія на тварин, пилових кліщів  та ін.

Алергологія в Medicover

Алергічні захворювання дуже поширені серед пацієнтів та пов'язані  з імунною реакцією на певні алергени, які попадають в організм з їжею чи повітрям. Досить часто зустрічається спадкова схильність до алергії.

Для визначення алергенів, які призводять до алергічної реакції, проводять шкірні проби на алергію. Розрізняють кілька базових панелей з алергенами, на які проводять алергопроби: 

- пилкові алергени,

- побутові алергени,

- харчові алергени.

Найбільшу ефективність у лікування алергії маєіоду наростаючими дозами вводять алергени на які у пацієнта є реакція, відповідно з часом імунна відповідь відбувається типовим шляхом. Варто відзначити, що дане лікування в алергології є досить тривалим (3-5 років) та вартісним, але з часом гіперчутливість пацієнтів на алергени зникає повністю. Це свідчить про ефективність даного методу лікування, а отже пацієнти можуть повністю позбутися алергії.

Чим займається алерголог?

Лікар алерголог консультує, діагностує та лікує  різні алергічні захворювання (астму, риніт або кон’юнктивіт), а також допоможе вам відповісти на питання “як позбутись алергії”. Під час консультації з питань алергії лікар проведе детальне опитування пацієнта щодо поточного стану здоров’я та при необхідності призначить подальші обстеження. 

Спеціалісти Medicover рекомендують звернутись за консультацією до алерголога при виникненні наступних симптомів:

- нежить та закладеність носа,

- кашель, чхання,

- почервоніння очей,

- почервоніння шкіри та її свербіж,

- утруднене дихання та симптоми задухи.

Лікар алерголог на первинні консультації для визначення захворювання призначає один чи кілька діагностичних методів:

- аналіз крові на алергени,

- шкірні проби на алергію,

- спірометрія,

- дослідження на алергени.

Алергологи, як правило, для лікування алергії призначають антигістамінні препарати та рекомендують звести до мінімуму контакти з алергенами, що провокують імунну відповідь неправильним шляхом. Наприклад, якщо у пацієнта реакція на пил та різні види пилових кліщів, які найбільше в домашніх умовах накопичуються в килимах, книжкових шафах та у важкодоступних місцях, алергологи рекомендують часте вологе прибирання, провітрювання квартири та позбутися килимів. 

Алерголог, як записатися на прийом

Записатися на прийом до алерголога у Medicover Львів та Medicover Ужгород можна кількома способами: по телефону гарячої лінії, та на веб-сайті медичного центру, заповнивши заявку на консультацію онлайн. В останньому випадку вам слід обрати місто, яке вас цікавить, та спеціаліста відповідного профілю.

Ви також можете ознайомитись із детальною інформацією про наших лікарів-алергологів, їх досвід та напрямки консультування. В Medicover також доступна послуга “Консультація онлайн”, під час якої ви можете розказати про свої симптоми та історію хвороби, а лікар алерголог може призначити Вам обстеження за умови достатньо кількості інформації від пацієнта.

Читати далі Закрити опис